Trwa ładowanie...

Tadla zabrała syna do TVN. Wiemy, czym się zajmuje

Beata Tadla jest mamą 20-letniego Jana, z którym pojawiła się ostatnio na kanapie "Dzień Dobry TVN". Młody mężczyzna od lat towarzyszy mamie na czerwonym dywanie, a ostatnio często zabierał głos w ważnych sprawach w mediach społecznościowych. Teraz wyznał, że poważnie myśli o pójściu w ślady mamy.

Share
Beata Tadla zabrała syna do "Dzień Dobry TVN", by opowiadać o jego nowej pracy
Beata Tadla zabrała syna do "Dzień Dobry TVN", by opowiadać o jego nowej pracyŹródło: TVN
d1yad24

Jan Kietliński jest synem Beaty Tadli i jej drugiego męża, Roberta Kietlińskiego. Para rozwiodła się w 2014 r. po 13 latach małżeństwa. Syn dziennikarskiej pary często pojawiał się u boku mamy na imprezach branżowych.

- Jest bardzo samodzielny, zainteresowany światem, relacyjny. Bardzo lubi ludzi. Lubi mieć towarzystwo wokół siebie. To jest człowiek, który sobie w życiu cudownie poradzi – mówiła o synu Tadla, gdy wchodził w pełnoletność.

d1yad24

Ostatnio o synu Tadli było głośno, gdy w mediach społecznościowych zabierał głos w sprawie koronawirusa (skarżył się na pracowników przychodni) czy Marszu Niepodległości ("Wstydzę się bycia Polakiem"). 20-latek poszedł za ciosem i w "Dzień Dobry TVN" wyznał, że obecnie zajmuje się reportażem.

tvn TVN
Źródło: TVN

– W tym momencie pracuję w bardzo fajnym teamie, w którym jest m.in. Maja Staśko i Maks Tomanek. My zajmujemy się takimi sprawami reportażowymi, czymś, co może pozostawić ślad. Chcemy pisać o rzeczach mocnych, interesujących, dla szerszej publiki – tłumaczył Jan Kietliński.

Syn Tadli podkreślił, że nie skupia się na newsach, rozrywce, "ale staramy się wyszukiwać takie tematy, które mogłyby gdzieś tam się odcisnąć, spowodować jakiś feedback".

Młode gwiazdy, które poszły w ślady słynnych rodziców

Tadla opowiadała, że syn od najmłodszych lat bywał z nią w przeróżnych redakcjach i poznawał ten świat. Ale decyzję o tym, by związać z dziennikarstwem swoją przyszłość, nie była w żadnym stopniu wymuszona przez mamę.

d1yad24

- On jest tak przywiązany do swojej wolności, swojego wyboru, że nie jestem w stanie mu niczego narzucić – mówiła Tadla. - Pojawia się w nim bunt, gdybym chciała to zrobić, więc to jego własna droga, którą sam sobie na razie wybrał, a zobaczymy, co będzie dalej – skwitowała dumna mama, która obecnie pracuje w Radiu Zet. A prywatnie wyszła niedawno za mąż za Michała Cebulę, wiceprezesa zarządu ds. pracowniczych w spółce skarbu państwa Enea Operator.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1yad24

Podziel się opinią

Share
d1yad24
d1yad24