Sympatyczny student medycyny szedł jak burza. Widzowie "Milionerów" kibicowali mu z całych sił! Ile wygrał?

Środowy odcinek przyniósł emocje, na które widzowie długo czekali. Jakub Pękala szedł jak burza. Znał odpowiedzi na pytania, zanim Hubert Urbański przeczytał mu możliwości. Problem pojawił się, gdy przyszło scharakteryzować konkretny typ stanika. A wy wiecie, czym jest bondage?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hubert Urbański
Hubert Urbański (ONS.pl)
WP

W tym odcinku doskonale wiedzieliśmy, komu przyjdzie zmierzyć się z Hubertem Urbańskim i marzeniami o milionie. Swoją grę kontynuował bowiem elegancki Jakub, który wygrał już tysiąc złotych. Jak się wkrótce okazało, gospodarz trafił na równego przeciwnika, który nie dawał się zwodzić i wpędzać w wątpliwości.

Student trzeciego roku medycyny i kibic drużyny piłkarskiej Glasgow Rangers musiał zmierzyć się z zagadnieniem z "Gwiezdnych Wojen". Pytanie dotyczyło tego, co w filmie było nazywane "najszybszą kupą złomu w galaktyce". Gracz bez problemu poradził sobie z tą kwestią. Oczywiście był to Sokół Milenium Hana Solo.

Kolejne pytania również nie sprawiły mu najmniejszych problemów i zanim się zorientowaliśmy Kuba miał już na koncie 125 tys. zł i koła ratunkowe w zanadrzu. Uczestnik szedł jak burza i w mig przekonał do siebie widzów i internautów, którzy jeszcze dzień wcześniej nie byli mu tak przychylni. Zaledwie 10 min po rozpoczęciu show użytkownicy Twittera byli przekonani, że Kuba zgarnie milion.

WP
WP

Zdaje się, że na takie emocje i takiego gracza widzowie długo czekali. Serwisy społecznościowe dosłownie "zapłonęły" od gratulacji i słów otuchy. Po przerwie reklamowej Kuba wrócił do gry. Pytanie o 250 tys. zł dotyczyło stanika typu bondage, czym on się charakteryzuje. Uczestnik postanowił skorzystać z koła raunkowego pół na pół. Do wyboru pozostały my odpowiedzi c) silikonowymi ramiączkami, d) ozdobnymi paskami. Kuba wciąż się wahał, dlatego zadzwonił do przyjaciela, a jednocześnie kolega z roku.

WP

Niestety, uczestnik nie chciał ryzykować i zrezygnował. Zabrał 125 tys. zł do domu i juz "poza zawodami" wytypował poprawną odpowiedź! Kuba, Polska jest z ciebie dumna! Wyjdź tylko na Twittera i przekonaj się o tym sam. Tuż przed końcem show Hubert Urbański wyłonił pytaniem eliminacyjnym kolejnego zawodnika - Remigiusza. Nowy uczestnik w kilka minut wygrał tysiąc złotych. Czy okaże się tak świetny jak jego poprzednik? O tym przekonamy się dopiero w następnym odcinku.

WP

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy na robocie #5: Hubert Urbański zdradza tajniki "Milionerów"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP