Trwa ładowanie...
db0vp3c

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Para pokonała kryzys

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali program "Love Island". Para przez długi czas wyglądała na zakochaną, jednak w pewnym momencie na ich fanów spadła informacja o dużym kryzysie w tym związku. Czy para wyszła już na prostą?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska (ONS, Instagram)
db0vp3c

Sylwia i Mikołaj nie zapałali do siebie uczuciem od samego początku. W najmniej oczekiwanym momencie Madeńska zaskoczyła pozostałych uczestników "Love Island", podczas parowania wybierając nie Bartka, lecz właśnie Jędruszczaka. On sam również nie krył zdziwienia. Od tego zaskakującego momentu przeszli wspólną drogę aż do chwili, w której otrzymali czek z nagrodą za zwycięstwo. Dzięki temu, że byli w swoich uczuciach autentyczni i nie spieszyli się na siłę, zyskali dużą sympatię i wsparcie widzów programu. To właśnie to pozwoliło im wygrać. Po zakończeniu show i powrocie do Polski para była nierozłączna. Sylwia i Mikołaj wyglądali na niesamowicie szczęśliwych i zakochanych.

Szczęście, jak się okazało, nie trwało wcale długo. Jakiś czas temu Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak oświadczyli wspólnie, że borykają się z kłopotami w związku. Przyznali, że kryzys jest na tyle poważny, że postanowili szukać pomocy u terapeuty.

db0vp3c

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" dementują rozstanie!

W ostatnim czasie Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak nie udzielali się razem niemal wcale w social mediach. Okazuje się jednak, że spędzali wspólnie czas, by odbudować tę relację i poznać się na nowo.

Sylwia i Mikołaj w końcu postanowili przerwać milczenie. Zaprosili swoich fanów na live, w którym opowiedzieli o kulisach swojej relacji. Okazuje się, że terapia dla par przyniosła oczekiwane efekty, a zwycięzcy "Love Island" znowu cieszą się swoim towarzystwem.

db0vp3c

Uśmiechnięci chwalili się romantyczną kolacją, którą mieli w planach. Sylwia Madeńska nie potrafiła jednak powstrzymać się od złośliwości. Okazuje się, że gdy para ogłosiła kryzys, do Mikołaja Jędruszczaka zaczęły spływać różnego rodzaju propozycje i zdjęcia od kobiet, które "chciały go pocieszyć". Sylwia również otrzymywała niemoralne oferty.

Spodziewaliście się, że Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wyjdą z kryzysu tak szybko?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

db0vp3c

Podziel się opinią

Share
db0vp3c
db0vp3c