Trwa ładowanie...
24-11-2016 11:10

"Sylwester z Dwójką" w Zakopanem

Telewizyjna Dwójka zrezygnowała z witania nowego roku we Wrocławiu. Mylił się jednak ten, kto myślał, że ten zaszczyt przypadnie Toruniowi. Stacja przenosi imprezę w góry.

Share
"Sylwester z Dwójką" w ZakopanemŹródło: PAP, fot: Maciej Kulczyński
d1gmxwn

Dwójka organizowała koncerty sylwestrowe we Wrocławiu od 2005 roku (z przerwą na rok 2009, kiedy impreza odbyła się w Łodzi)
. W 2013 roku Telewizja Polska podpisała z Wrocławiem umowę, na mocy której miała organizować te imprezy do 2017 roku. Jeszcze w czerwcu ówczesny dyrektor Dwójki potwierdzał, że stacja powita nowy rok we Wrocławiu, tymczasem w październiku okazało się, że miasto będzie przygotowywać imprezę bez udziału TVP.

Jak się okazało, stacja prowadziła rozmowę o współorganizowaniu tegorocznego Sylwestra z Toruniem. Anna Kulbicka-Tondel, rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Torunia, potwierdziła wówczas, że to nadawca zwrócił się do władz miasta z taką propozycją. Jednak i to miasto nie będzie gospodarzem noworocznej imprezy.

Jak nieoficjalnie ustalił portal wirtualnemedia.pl, Sylwester Dwójki będzie transmitowany z Zakopanego. Nadawca publiczny porozumiał się z władzami miasta. Szczegóły tegorocznego „Sylwestra z Dwójką” mają być ogłoszone na konferencji prasowej na początku grudnia.

d1gmxwn

Warto dodać, że TVN również zmienił miasto, z którym będzie organizować imprezy sylwestrowe. W ostatnich latach stacja współpracowała z Krakowem, natomiast w sierpniu podpisała trzyletnią umowę z Warszawą.

Nie oznacza to jednak, że we Wrocławiu nic się nie wydarzy. Ten Sylwester będzie transmitowany przez Wirtualną Polskę. Imprezę będzie można oglądać zarówno w telewizyjnym kanale WP, jak i w internecie. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj.

Zobacz także: Sylwester polskich gwiazd

d1gmxwn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gmxwn