ycipk-2w2qv8

Sylwester z disco polo. Nie tylko duże stacje stawiają na gwiazdy gatunku

Rok 2018 jak zwykle w wielkim stylu pożegnają telewizyjni giganci - swoje imprezy plenerowe transmitowane w tv będą mieć TVP, TVN i Polsat. Nie zabraknie na nich gwiazd popu, disco, ale i disco polo. Polacy już nie udają - ten gatunek muzyki ich bawi. Sławomir czy Martyniuk zarabiają na sylwestrach krocie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piosenkarze disco polo w sylwestrową noc nie próżnują
Piosenkarze disco polo w sylwestrową noc nie próżnują (SPL/East News, Fot: Przemek Świderski)
ycipk-2w2qv8

Gwiazdy już szykują się na imprezy sylwestrowe - na swoich profilach instagramowych prezentują kreacje, zapraszają do wspólnej zabawy, do wystrzałowego (choć coraz częściej już bez fajerwerków) zakończenia roku. Są i tacy, którzy, jak Sławomir, wystąpią nie na jednej, a na dwóch imprezach jednego dnia. Piosenkarz z koncertu w Zakopanem poleci helikopterem do Chorzowa. W pierwszym z miast odbędzie się sylwester z Dwójką, w drugim - z Polsatem.

W TVP2 zobaczymy takie gwiazdy jak Sylwia Grzeszczak, Zenek Martyniuk, Dawid Kwiatkowski, Marcin Miller (Boys), Margaret, Natalia Szroeder. Golec uOrkiestra, Sławomir, Roksana Węgiel, Radek Liszowski.

ycipk-2w2qv8

W Polsacie wystąpią: Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Ewa Farna, Piersi, Grzegorz Hyży, Sławomir, Ewelina Lisowska, Feel, Enej, Michał Wiśniewski, Aleksandra Szwed, Cleo, Aleksandra Gintrowska, Łobuzy, Mateusz Ziółko.

W TVN zaśpiewają: Bajm, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, IRA, Wilki Anna Wyszkoni, Natalia Nykiel, Sarsa, Sound’n’Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Ania Karwan, Smolasty, Sławek Uniatowski.

ycipk-2w2qv8

Fani disco polo powinni więc w sylwestrową noc włączyć Telewizję Polską, bo to podczas Sylwestra Marzeń będzie można usłyszeć gwiazdy gatunku. Jednak jest i inna opcja - sylwester z Polo TV lub Disco Polo Music. Te telewizje są nastawione wyłącznie na wielbicieli "polskiego disco".

Jak czytamy na stronie stacji gwiazdami imprezy będą zespoły Akcent, Boys, Classic, MIG, Power Play i After Party, Czadoman, Piękni i Młodzi, MiłyPan, Mejk, Claudi. Wydarzenie poprowadzą Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala, Marta Leleniewska oraz Marcin Kotyński.

Niestety, sylwester z dico polo to nie zabawa na żywo - widzowie zobaczą zarejestowany wcześniej koncert, który odbył się w listopadzie w ramach Łódź Disco Fest 2018. W Polo TV Martyniuk i Miller zaśpiewają "z kasety", natomiast występów "live" gwiazd będzie można posłuchać w Zakopanem.

ycipk-2w2qv8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2w2qv8

ycipk-2w2qv8
ycipk-2w2qv8