Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Sylwester 2020 – domówka z pomysłem.

Rok 2020 zasługuje na wyjątkowo mocnego kopa. Oto prosty sposób na to jak kameralną domówkę zamienić w radosną, kolorową, meksykańską fiestę.

Sylwester 2020 –  domówka z pomysłem.Źródło: Materiały prasowe
d3iz7bu

Jak spędzić wyjątkowego Sylwestra 2020 kiedy trzeba zapomnieć o uroczystym balu, roztańczonym miejskim placu czy hucznej domówce?

Jest na to rada ! Zorganizuj kameralny, wieczór tematyczny w domu . Nikt nie bawi się tak radośnie i kolorowo jak Meksykanie. Kuchnia tego kraju ze względu na unikalne wartości kulturowe znajduję się na liście światowego dziedzictwa UNESCO a od mieszkańców Meksyku reszta świata może się uczyć radosnego podejścia do życia.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

W tym roku zorganizowanie meksykańskiej fiesty jest wyjątkowo łatwe.

Restauracje Papa Diego Świeży Meksyk przygotowały gotowe zestawy sylwestrowe, które przyjadą pod drzwi:https://www.facebook.com/restauracjepapadiego

d3iz7bu

Papa Fiesta na Sylwestra to gotowa do podania prosto na stół uczta składająca się z największych hitów kuchni Meksyku: quesadille, kolorowe tacos, pudła domowej roboty nachos, obłędne salsy, kultowe słodkie churros z czekoladowym sosem.

Wszystko można zamówić przez firmy doworzące jedzenie. Meksykański Sylwester w paczce będzie dostarczony prosto do domu w dniu Sylwestra. Można także przyjść i odebrać z każdego lokalu Papa Diego.

d3iz7bu
d3iz7bu