Trwa ładowanie...

Świętokrzyskie kolędowanie z Polsatem!

Świętokrzyskie kolędowanie z Polsatem!Źródło: polsat
dub5j16
dub5j16

Z samego serca gór Świętokrzyskich wśród wspaniałej scenerii barokowej kieleckiej katedry w wigilijny wieczór zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy. Wśród artystów tego niezwykłego koncertu zobaczymy Beatę Kozidrak, Urszulę Dudziak z córką Miką Urbaniak, Eneja, Brathanki i Pectus. W Boże Narodzenie Polsat pokaże świąteczny koncert z najnowszymi piosenkami Seweryna Krajewskiego i Andrzeja Piasecznego.

Wigilijny koncert „Świętokrzyskie kolędowanie z Polsatem” wprowadzi widzów w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem artyści spotkali się w zabytkowych barokowych wnętrzach bazyliki katedralnej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kielcach by wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze kolędy.

To będzie niezapomniany wieczór. Beata Kozidrak zaśpiewa „Gdy śliczna panna”, Jezus malusieńki” i „Hej w dzień narodzenia”. Urszula Dudziak z Miką Urbaniak wykonają m.in. „Wśród nocnej ciszy” i „Lulajże Jezuniu”, a Pectus - „Mizerna cicha”, „Mędrcy świata” i „Gdy się Chrystus rodzi”. Wśród wykonawców koncertu usłyszymy również zespół Enej, który oprócz polskich kolęd: „Przybieżeli do Betlejem” i „A wczora z wieczora” zaśpiewa również tradycyjną kolędę ukraińską: „Dobryj Weczir Tobi”.
Specjalne folkowe aranżacje kolęd przygotowują też Brathanki. W wykonaniu zespołu usłyszymy m. in. „Dzisiaj w Betlejem”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki” i „Z narodzenia Pana”. Artystom towarzyszył będzie zespół Hadriana Tabęckiego oraz kielecki chór kameralny „Fermata”.
Koncert poprowadzą Agata Młynarska i Paulina Sykut.

W Boże Narodzenie zobaczymy wyjątkowy koncert wyjątkowych artystów - Seweryna Krajewskiego i Andrzeja Piasecznego. To będzie premiera telewizyjna ich najnowszej wspólnej płyty "Zimowe piosenki". Dla obu artystów to płyta szczególna, bo pierwsza stworzona wspólnie od początku do końca, pierwsza na której występują razem jako twórcy i wykonawcy.
Seweryn Krajewski skomponował nowe piosenki, a Andrzej Piaseczny napisał do nich słowa, w ten sposób powstało dziesięć wyjątkowych utworów, które oddają całą magię i piękno Świąt Bożego Narodzenia.
W koncercie usłyszymy ich wszystkie nowe piosenki oraz wszystkim dobrze znany przebój "Jest taki dzień".

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dub5j16

* W tym temacie: Paulina Sykut to lizus?!*

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dub5j16
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dub5j16