Świąteczne harce serialowych gwiazd Polsatu

Świąteczne harce serialowych gwiazd Polsatu
Źródło zdjęć: © Telewizja Polsat

21.12.2007 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Polsat przygotował specjalny gwiazdkowy program z udziałem serialowych gwiazd stacji.

25 grudnia o godz.18.40 Telewizja Polsat zaprasza na świąteczne wydanie programu „Się kręci – Święta z Gwiazdami”.

„Się kręci” odwiedziło tym razem najpopularniejsze seriale Telewizji Polsat i sprawdziło czy aktorom udzieliła się bożonarodzeniowa atmosfera. Aby podkreślić niecodzienność spotkania Maciej Rock wcielił się w rolę Świętego Mikołaja, a Agnieszka Popielewicz –Anioła.

Wielkie kolędowanie odbyło się na planie serialu „Pierwsza miłość”: jako Diabeł straszył Łukasz Płoszajski, a Śmiercią została Aleksandra Zienkiewicz. Mikołaj Krawczyk dostąpił zaszczytu bycia Królem, a Aneta Zając uroczym Aniołkiem. Mimo tak różnych ról, wszyscy zgodnie ubierali choinkę i śpiewali kolędy.

A jak do wigilii przygotowują się Małgorzata Foremniak i Bogusław Linda? Co chcieliby znaleźć pod choinką? Czego sobie życzą na przyszły rok – o to wszystko zapytał Maciej Rock gwiazdy serialu „I kto tu rządzi?”

Mikołaj zawitał także na plan „Tylko miłości” i sprawdził jak z ozdobami choinkowymi i przygotowaniem do wigilii radzą sobie Małgorzata Kożuchowska, Bartosz Świderski, Maria Pakulnis i Marian Dziędziel.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także