"Świat według Kiepskich" spada z ramówki Polsatu! Co dalej z serialem?

W wiosennej ramówce telewizji Polsat nie zobaczymy nowych odcinków znanego serialu komediowego. Czy oznacza to koniec "Świata według Kiepskich"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Świat według Kiepskich"
"Świat według Kiepskich" (Materiały prasowe)
WP

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl telewizja Polsat nie planuje emitować wiosną kolejnego sezonu "Świata według Kiepskich". Czy oznacza to, że formuła serialu powoli się wypala? W końcu od 2010 do 2017 roku premierowe odcinki emitowano we wszystkich wiosennych oraz jesiennych ramówkach.

Widzowie nie muszą jednak żegnać się z serialem na dobre. Zdjęcia do nowych odcinków wstępnie mają ruszyć w czerwcu, a ich telewizyjna premiera najprawdopodobniej odbędzie się jesienią tego roku. Telewizja Polsat i producent "Świata według Kiepskich" nie podają powodów przerwy w emisji serialu. Myślicie, że mógł znudzić się widzom? Warto przypomnieć, że "Świat według Kiepskich" to drugi po telenoweli "Klan" najdłużej nadawany polski serial.

WP

Andrzej Grabowski, który w serialu gra główną rolę, chwilowo straci jedno ze stałych źródeł dochodu. Od czasu burzliwego rozwodu z Anitą Kruszewską aktor nie ma najlepszej passy. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że ma problemy ze zdrowiem. Teraz będzie mógł poświęcić więcej czasu na odpoczynek.

Zobacz też: Wreszcie ugoda? Grabowski porozumiał się z Kruszewską

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP