Trwa ładowanie...

"Świat według Kiepskich": Sebastian Mila o roli w serialu

Share
"Świat według Kiepskich": Sebastian Mila o roli w serialu
Źródło: Bogdan Bogielczyk / ATM Grupa
dtsz8l2

Sebastian Mila zagrał w "Świecie według Kiepskich" razem ze swoim alter ego – Waldusiem. Piłkarz pojawił się w telewizyjnym hicie z powodu podobieństwa do słynnego bohatera. Trzeba przyznać, że z synem Ferdka Kiepskiego wyglądają jak bracia.

To nie jest żart na Prima Aprilis! Sławny piłkarz wystąpił razem z Marzeną Kipiel–Sztuką, Anną Ilczuk i oczywiście Bartkiem Żukowskim. Mimo iż, jak sam mówi, z Kiepskim mylony jest notorycznie, on i Bartek na żywo po raz pierwszy zobaczyli się właśnie na planie serialu. Sebastian Mila bardzo chciał poznać odtwórcę roli Waldusia i nie ukrywał swojej wielkiej radości, kiedy to wreszcie nastąpiło.

Uderzającą zbieżność między aktorem i sportowcem już dawno zauważyli nie tylko koledzy piłkarza, ale i jego fani. Nic dziwnego, że postanowili wykorzystać to twórcy serialu, zapraszając sportowca na plan produkcji.

Mila zaprezentował się przed kamerami z jak najlepszej strony. Nie tylko odegrał wszystkie przewidziane dla niego kwestie, ale miał okazję wystąpić w scenie, która zapewne zaskoczy wielu jego fanów. W odcinku z jego udziałem zobaczymy, jak namiętnie całuje się z serialową żoną Waldusia. Tego nawet on sam chyba się nie spodziewał. O tym pocałunku jeszcze długo będzie głośno!

Po nagraniach odbyła się wymiana koszulek, wspólna sesja zdjęciowa i wywiady. Pozując w fotelu Ferdka Kiepskiego, Sebastian powtarzał co chwilę, że nie przypuszczał, że kiedykolwiek będzie w nim siedział. Bartek Żukowski opowiadał, w jakich okolicznościach i ile razy pomylono go z Milą. Piłkarz dostał zaproszenie do zagrania w kolejnej serii, a Bartek Żukowski na mecz w czerwcu na Stadionie Narodowym. Panowie umówili się też na wspólny trening.

dtsz8l2

Premiera odcinka z udziałem bohatera meczu z Niemcami 1 kwietnia o godz. 20:05 na antenie Polsatu.

dtsz8l2

Podziel się opinią

Share
dtsz8l2
dtsz8l2