Trwa ładowanie...
20-07-2016 10:49

"Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys serialowym Ferdkiem? To jego mieliśmy zobaczyć zamiast Andrzeja Grabowskiego!

"Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys serialowym Ferdkiem? To jego mieliśmy zobaczyć zamiast Andrzeja Grabowskiego!Źródło: AKPA
d3pjs46

Przez 60 lat kariery zagrał blisko dwieście ról filmowych i teatralnych. Mimo tych licznych kreacji, publiczność uwielbia go głównie za jedną z nich. Ryszard Kotys od 1999 roku wciela się w postać najbardziej nieznośnego sąsiada w kraju, czyli Mariana Paździocha w "Świecie według Kiepskich". Aż trudno uwierzyć, ale mało brakowało, a wszystko mogło potoczyć się zupełnie inaczej.

Serial Polsatu od początkowo budził mieszane uczucia. Miał tyle samych zwolenników, co przeciwników. Zwłaszcza w środowisku aktorskim odbierany był negatywnie. Ryszard Kotys starał się jednak bronić produkcji, w której do dziś gra jedną z głównych postaci. Nigdy nie żałował, że zdecydował się przyjąć propozycję występu w sitcomie.

Nie wszyscy wielbiciele telewizyjnego hitu wiedzą, że artyście miała przypaść w udziale zupełnie inna rola niż ta, którą ostatecznie zagrał. Aktor wyznał, że na początku miał wcielić się w serialowego Ferdka. Dlaczego nim nie został?

d3pjs46
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pjs46