Trwa ładowanie...

"Świat według Kiepskich": Polsat dementuje plotki o odejściu Paździocha

Ryszard Kotys wcale nie odejdzie z obsady serialu, z którym jest związany od 20 lat. Polsat odniósł się do plotek, jakoby jego postać miał zastąpić nieślubny syn – Janusz Paździoch.

"Świat według Kiepskich": Polsat dementuje plotki o odejściu PaździochaŹródło: mat. prasowe/www.grzegorzgolebiowski.com
d3m4f6n
d3m4f6n

Oficjalnie wiadomo, że zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich" ruszyły 24 czerwca. Choć 87-letni Ryszard Kotys pojawił się na liście obsady jako Marian Paździoch, to nieoficjalnie mówiło się o tym, że wkrótce zastąpi go młode pokolenie.

"Aktor od kilku dni obecny jest na planie, ze względu na stan zdrowia ograniczono jednak jego rolę do minimum" – głosił "Super Express".

mat. prasowe/www.grzegorzgolebiowski.com
Źródło: mat. prasowe/www.grzegorzgolebiowski.com

Do plotek na temat stanu zdrowia i obecności Kotysa w serialu odniósł się sam Polsat, wysyłając oficjalne oświadczenie. Poniżej publikujemy jego treść:

d3m4f6n

"W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem "Świat według Kiepskich". Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha - syna Mariana Paździocha dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić pana Ryszarda Kotysa".

"Świat według Kiepskich" powróci na antenę z nowymi odcinkami jesienią 2019 r.

d3m4f6n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m4f6n