Trwa ładowanie...
ycipk-2u8y6a

"Świat według Kiepskich": Polsat dementuje plotki o odejściu Paździocha

Ryszard Kotys wcale nie odejdzie z obsady serialu, z którym jest związany od 20 lat. Polsat odniósł się do plotek, jakoby jego postać miał zastąpić nieślubny syn – Janusz Paździoch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Kotys na planie nowych odcinków "Świata według Kiepskich"
Ryszard Kotys na planie nowych odcinków "Świata według Kiepskich" (mat. prasowe/www.grzegorzgolebiowski.com)
ycipk-2u8y6a

Oficjalnie wiadomo, że zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich" ruszyły 24 czerwca. Choć 87-letni Ryszard Kotys pojawił się na liście obsady jako Marian Paździoch, to nieoficjalnie mówiło się o tym, że wkrótce zastąpi go młode pokolenie.

"Aktor od kilku dni obecny jest na planie, ze względu na stan zdrowia ograniczono jednak jego rolę do minimum" – głosił "Super Express".

mat. prasowe/www.grzegorzgolebiowski.com
Podziel się
ycipk-2u8y6a

Do plotek na temat stanu zdrowia i obecności Kotysa w serialu odniósł się sam Polsat, wysyłając oficjalne oświadczenie. Poniżej publikujemy jego treść:

"W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem "Świat według Kiepskich". Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha - syna Mariana Paździocha dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić pana Ryszarda Kotysa".

"Świat według Kiepskich" powróci na antenę z nowymi odcinkami jesienią 2019 r.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2u8y6a

ycipk-2u8y6a
ycipk-2u8y6a