Trwa ładowanie...
22-02-2012 15:08

"Świat według Kiepskich": Ferdek znajdzie pracę, a Boczek kapelusz Michaela Jacksona

"Świat według Kiepskich": Ferdek znajdzie pracę, a Boczek kapelusz Michaela JacksonaŹródło: ATM Grupa
d257f1g
d257f1g

Tańczący moonwalk Patenciarz, Krzyżacy z Wielkim Mistrzem na czele, Ferdek, który w końcu znajdzie pracę – te niezwykłe postacie i historie w nowym sezonie *"Świata według Kiepskich" już w marcu na antenie Polsatu.*

Patenciarza, czyli Marcina Marczewskiego, znanego z "Mam talent" zobaczymy w odcinku, w którym Boczek (Dariusz Gnatowski)
znajdzie oryginalny kapelusz Michaela Jacksona.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,17705,title,Swiat-wedlug-Kiepskich,serial.html )**

d257f1g

Niezwykły będzie też epizod, w którym Ferdkowi (Andrzej Grabowski) przyśnią się Krzyżacy. Zobaczymy w nim m.in. Zdzisława Wardejna jako Mistrza Zakonu Krzyżackiego i Piotra Pręgowskiego w roli błazna oraz grupę rekonstrukcyjną walk historycznych.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,17705,title,Swiat-wedlug-Kiepskich,serial.html )**

Na dobrą zabawę widzowie będą też mogli liczyć oglądając odcinek, w którym rodzina Kiepskich zagra w "plajtejszyn". Ferdek wpadnie bowiem na pomysł, że gra może Halinie (Marzena Kipiel-Sztuka) zastąpić upragnione w życiu rozrywki. Ciekawe będą też odcinki, w których Ferdek dostanie glonojada czy kiedy we wnętrzach kamienicy przy Ćwiartki rozpoczną się wielkie wiosenne porządki.

d257f1g

Największym wydarzeniem będzie jednak to, że bezrobotny od lat Ferdek znajdzie wreszcie pracę i to nie jedną. Wszystko zacznie się od tego, że Halinka zmusi męża do noszenia koszulki z napisem "Szukam pracy". Ferdek dla świętego spokoju obieca, że będzie ją nosił, ale żeby nie liczyła na zbyt wiele, bo w kraju jest bezrobocie. W końcu uda mu się dostać pracę w... fabryce gwizdków. Ale szybko z niej zrezygnuje na rzecz innej ciekawej posady. I to dla niej będzie musiał zmienić image, a nawet płeć.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,17705,title,Swiat-wedlug-Kiepskich,serial.html )**

d257f1g

Emisję nowych odcinków Polsat rozpocznie 7 marca - w każdą środę o godz. 20. Tym samym będzie to już 14 rok nadawania serialu na antenie tej stacji. Do tej pory pokazano 379 odcinków.

Oprócz wymienionych wyżej aktorów w nowych odcinkach serialu zobaczymy: Bartosza Żukowskiego (Waldek), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Renatę Pałys (Paździochowa), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Barbarę Mularczyk (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Jolasia), Badurę (Lech Dyblik) i Kozłowkiego (Andrzej Gałła).

d257f1g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d257f1g