Trwa ładowanie...
06-08-2014 10:32

Świat się rozkręca w TVP1

Share
Świat się rozkręca w TVP1Źródło: AKPA
d44zis2

Jedynka rozwija pasmo informacyjno-rozrywkowe w godzinach 18.30 - 19.15. Do zespołu "Świat się kręci", obok doskonale znanej widzom i kojarzonej z programem Agaty Młynarskiej, dołączy na stałe Maciej Kurzajewski - popularny prezenter telewizyjny. Dziennikarze poprowadzą program na zmianę.

- Kolejne wyzwanie na mojej zawodowej drodze, na które czekam z ogromną radością. Świetna, bardzo pojemna formuła programu jest niczym maratoński dystans w sprinterskim tempie w wydaniu telewizyjnym. Do tego możliwość współpracy z prawdziwymi zawodowcami tworzącymi znakomicie funkcjonującą redakcję programu "Świat się kręci_ - mówi Maciej Kurzajewski.
- Dla mnie to wielkie wyróżnienie i doping do wytężonej pracy. Niech się kręci! - dodaje dziennikarz.

"Świat się kręci" wraca na antenę tuż po wakacjach - 1. września - ale zespół już w sierpniu rozpocznie intensywne prace redakcyjne, które zaowocują nowymi, interesującymi odcinkami.
- Cieszę się ogromnie, że od września mój świat znów zacznie się kręcić. Z wielką radością witam w naszym zespole mojego serdecznego kolegę i zawodowca Macieja Kurzajewskiego. Mam nadzieje, że kolejny sezon przyniesie wspólną satysfakcję z pracy i jeszcze większą liczbę widzów przed ekranami w telewizyjnej Jedynce. Zapraszam i do zobaczenia - mówi Agata Młynarska.

Co nowego w programie? Tego będzie się można dowiedzieć już niebawem, po zakończeniu przerwy wakacyjnej.

d44zis2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44zis2
d44zis2