"Świat się Kręci" wraca 1 września

"Świat się Kręci" wraca 1 września
Źródło zdjęć: © newspix.pl

01.09.2014 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Towarzyszyć im będą znakomici goście - Agnieszka Więdłocha, Kasia Zielińska, Marta Manowska, Antoni Królikowski oraz Józef Pawłowski.
Jednym z głównych tematów odcinka będzie rocznica wybuchu II wojny światowej. Świat się Kręci opowie o tej dacie z perspektywy młodych ludzi, aktorów grających najpopularniejszych filmach i serialach o tej tematyce - "Miasto 44" oraz "Czas Honoru".

Kolejnym tematem będzie światowa akcja Ice Buckett Challenge poświęcona pomocy chorym na stwardnienie zanikowe boczne. Biorące w niej udział osoby znane osoby muszą wylać na siebie wiadra lodowatej wodą i wpłacić pewną kwotę na rzecz fundacji zajmującej się badaniami nad stwardnieniem.
Gościem programu "Świat się Kręci" będzie Ewa Skowrońska - cierpiąca na tę chorobę, która opowie, ile silnej woli i determinacji potrzeba, by z nią walczyć.

Czy widzowie będą świadkami kolejnej spektakularnej odsłony Ice Buckett Challenge? Tak. Ale kto podejmie wyzwanie i obleje się woda w studio na oczach widzów, a kto będzie kolejnym nominowanym, sprawdzić trzeba będzie osobiście.

"Świat się Kręci" już 1 września 2014 w TVP1 o godz. 18:30

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także