Trwa ładowanie...
01-09-2014 14:34

"Świat się Kręci" wraca 1 września

"Świat się Kręci" wraca 1 wrześniaŹródło: newspix.pl
d2tccmu
d2tccmu

Towarzyszyć im będą znakomici goście - Agnieszka Więdłocha, Kasia Zielińska, Marta Manowska, Antoni Królikowski oraz Józef Pawłowski.
Jednym z głównych tematów odcinka będzie rocznica wybuchu II wojny światowej. Świat się Kręci opowie o tej dacie z perspektywy młodych ludzi, aktorów grających najpopularniejszych filmach i serialach o tej tematyce - "Miasto 44" oraz "Czas Honoru".

Kolejnym tematem będzie światowa akcja Ice Buckett Challenge poświęcona pomocy chorym na stwardnienie zanikowe boczne. Biorące w niej udział osoby znane osoby muszą wylać na siebie wiadra lodowatej wodą i wpłacić pewną kwotę na rzecz fundacji zajmującej się badaniami nad stwardnieniem.
Gościem programu "Świat się Kręci" będzie Ewa Skowrońska - cierpiąca na tę chorobę, która opowie, ile silnej woli i determinacji potrzeba, by z nią walczyć.

Czy widzowie będą świadkami kolejnej spektakularnej odsłony Ice Buckett Challenge? Tak. Ale kto podejmie wyzwanie i obleje się woda w studio na oczach widzów, a kto będzie kolejnym nominowanym, sprawdzić trzeba będzie osobiście.

"Świat się Kręci" już 1 września 2014 w TVP1 o godz. 18:30

d2tccmu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tccmu