Trwa ładowanie...

"Świat się kręci": program Agaty Młynarskiej znika z anteny

Share
"Świat się kręci": program Agaty Młynarskiej znika z anteny
d1qdx7z

W czerwcu bieżącego roku zakończył się kontrakt Agaty Młynarskiej jako gospodyni programu "Świat się kręci". Finałowy odcinek w wiosennej ramówce widzowie mogli zobaczyć 10 czerwca br. Choć sama dziennikarka długo unikała rozmów na ten temat, jakiś czas temu wyznała w "Super Expressie", że wkrótce wygasa również jej umowa z TVP. Obecnie wiemy już, że było to ostatnie spotkanie z widzami w historii programu. Stacja pracuje nad nowym formatem informacyjno-rozrywkowym.

Po wakacjach powracamy z nową formułą wyprodukowaną całkowicie własnymi środkami TVP. Będzie to program informacyjno-rozrywkowy, nad którym prace idą pełną parą - przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl centrum informacji TVP.

Agata Młynarska opublikowała na Facebooku obszerny wpis, w którym pożegnała się ze współpracownikami, a także zdradziła szczegóły rozstania z pracą:

d1qdx7z

Kiedy pożegnałam się z widzami programu "Świat się Kręci", redakcja programu była przekonana, że jednak, mimo różnych plotek i spekulacji, program będzie istniał. W środę, 8 go czerwca, na 15 minut przed wejściem na antenę pojawiła się u mnie Dyrekcja TVP1 zapraszając do dalszych rozmów. Nie ukrywam, że zdumienie i poruszenie wśród zespołu było ogromne, pojawiła się nawet iskra nadziei, że może jednak usłyszę nieoficjalnie, że program będzie dalej na antenie. Moment wybrany przez Szefostwo na taką rozmowę nie pozwalał jednak nawet na odrobinę skupienia... Minuty do wejścia na antenę płyną zawsze w przyśpieszonym tempie - wiedzą o tym wszyscy ludzie telewizji. Całe to zajście wyglądało raczej na scenę z filmu niż z życia. Dziś był ostatni program.Tuż po jego zakończeniu TVP opublikowała, nikomu nic nie mówiąc, komunikat. Grupa znakomitych dziennikarzy, którzy nauczyli się najtrudniejszej z telewizyjnych form, fantastycznych ludzi, dziś poszła ostatni raz do swojej ukochanej pracy. Decyzji nie komentuję,
zostawiam to widzom. Tym bardziej powstrzymam się od skomentowania formy w jakiej została nam przedstawiona
- czytamy.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Zobacz także: Agata Młynarska o sytuacji w TVP: "Każdy zarząd ma prawo zdejmować programy"

d1qdx7z

Podziel się opinią

Share
d1qdx7z
d1qdx7z