Trwa ładowanie...

"Świat się kręci": Anna Popek zrezygnuje z prowadzenia programu?

Share
"Świat się kręci": Anna Popek zrezygnuje z prowadzenia programu?
Źródło: AKPA
d1e91tv

Do tej pory prezenterka nie komentowała opinii na swój temat, które krążyły na internetowym profilu talk show. Tym razem jednak zdecydowała się podzielić z internautami swoimi wątpliwościami odnośnie tego, czy decyzja o prowadzeniu tego programu była słuszna.

- Gdy pojawił się pomysł na program "Świat się kręci", co wiązało się ze zmianą anteny, zmianą pracy, zmianą zadań - zawahałam się. Ale na krótko. Moja dusza łaknęła zmiany, chciałam przełamać schemat, raz jeszcze zmienić swoje życie. Wiedziałam, że cena może być wysoka. No bo czy polubią mnie widzowie w innym wydaniu, czy wybaczą mi odejście z "Pytania", czy zainteresuje ich jeszcze to, co robię? Nie wiedziałam i nadal nie wiem. Ale próbuję - stwierdziła we wpisie na blogu.

Popek nie kryje również, że prowadzenie przez nią tego programu stoi pod znakiem zapytania. Dużo bowiem zależy od sympatii widzów.

d1e91tv

- Wiem, że być może trzeba się będzie wycofać i zająć czymś innym. To ryzyko, które podjęłam. Ale ryzykuję już tylko w swoim imieniu - dodała.

Polubiliście Annę Popek w nowej roli?

Zobacz także: Popek: Nie mam konfliktu z Moniką Zamachowską. Ona chyba ma co robić w życiu

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1e91tv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e91tv
d1e91tv