Trwa ładowanie...

"Świat się kręci": Agata Młynarska pożegnała się z widzami TVP

"Świat się kręci": Agata Młynarska pożegnała się z widzami TVPŹródło: AKPA
d2jawdw
d2jawdw

W czerwcu bieżącego roku kończy się kontrakt Agaty Młynarskiej jako gospodyni programu "Świat się kręci". Choć sama dziennikarka długo unikała rozmów na ten temat, jakiś czas temu wyznała w "Super Expressie", że wkrótce wygasa również jej umowa z TVP.

- Kontrakt z telewizją kończy mi się w sierpniu. Zobaczymy, co będzie dalej. Dzieje się bardzo dużo. Przynależność do stacji nie jest ostatecznością. Zawsze mam plan B. Nauczona doświadczeniami tak postępuję, żeby podejmowane przeze mnie decyzje były na moich warunkach. To ja decyduję o życiu, nie życie o mnie - stwierdziła.

Wiele mówiło się ostatnio również o tym, że program "Świat się kręci" może zostać zdjęty z anteny TVP. Finałowy odcinek w wiosennej ramówce widzowie zobaczą 10 czerwca br. Niewykluczone jednak, że będzie to też ostatnie spotkanie z widzami w historii programu. Ziarno niepewności zasiała zresztą sama Agata Młynarska, która pod koniec środowego wydania talk show pożegnała się z publicznością słowami:

- Przez trzy lata przy tym stole spotykałam fantastycznych ludzi, fantastycznych gości. Chciałam państwu za te spotkania serdecznie podziękować. Jestem absolutnie wyróżniona przez los, że mogłam przy tym stole spotykać takich ludzi m.in. jak wy, jak państwo, widzieć tak wspaniałą publiczność. Mówię to z ogromnym przejęciem i wzruszeniem, ponieważ jest to na pewno w tym sezonie mój ostatni program, a kto wie, czy w ogóle nie ostatni mój program "Świat się kręci". I na koniec chcę wam powiedzieć, że w takich sytuacjach zawsze zadawałam sobie pytanie: co dalej, jaką pójść drogą? I zawsze z pomocą przychodziły mi słowa piosenki mojego taty: "Bo przecież jest niejeden szlak, po którym trudniej iść, lecz idąc tak, nie musisz brnąć w pochlebstwa dym i karku giąć przed byle kim. Rozważ tę myśl, a potem idź, idź własną drogą" - mówiła wzruszona.

d2jawdw

Kilka godzin później dziennikarka opublikowała na Facebooku obszerny wpis, w którym zasugerowała, że nie tylko znika z programu "Świat się kręci", ale również jej współpraca z TVP dobiegła końca.

- To były fantastyczne trzy lata. Dziękuję Widzom programu "Świat się Kręci" za ich obecność, wierność,cierpliwość i ogromne wsparcie.Wiem, że niektórzy z Was szczerze pokochali ten program. Dziękuję jedynej w swoim rodzaju redakcji - młodym, twórczym, oddanym pracy ludziom, którzy pracowali na sukces tego programu ale też i mój. Nie widać ich, są z drugiej strony kamery, a to oni właśnie stanowią o sile programu. Wspólnie stworzyliśmy coś nowego, innego, niepokornego i bardzo solidnego. Dziękuję mojemu beauty dream team, bez którego nie byłabym taka ładna:) Dziękuję Rochstarowi za pomysł tego programu i jego zawodową produkcję, TVP, że w sierpniu 2013 roku znów we mnie uwierzyła.Będę bardzo za Wami tęsknić... Moja podróż telewizyjna na pewno się nie kończy, może jedynie zmienić adres. Idę zawsze własną drogą, bez zginania karku... - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

Zobacz także: Agata Młynarska o sytuacji w TVP: "Każdy zarząd ma prawo zdejmować programy"

(fot. Kadr z programu)
Źródło: (fot. Kadr z programu)
d2jawdw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jawdw