Trwa ładowanie...
25-05-2016 10:46

"Świat się kręci": Agata Młynarska jest zasypywana ofertami pracy

"Świat się kręci": Agata Młynarska jest zasypywana ofertami pracyŹródło: AKPA
d2f797h
d2f797h

Kontrakt z Telewizją Polską wygasa jej w sierpniu tego roku. Prawdopodobnie zniknie wtedy z programu „Świat się kręci”. O pracę i przyszłość nie musi się jednak martwić. Jest założycielką portalu internetowego dedykowanego kobietom OnaOnaOna, a także redaktor naczelną magazynu "Skarb". Ponadto podjęła rozmowy z potencjalnymi pracodawcami.

- Niedawno była widziana w siedzibie jednego z portali internetowych– mówi informator "Na żywo".

Współpracą z dziennikarką są zainteresowane konkurencyjne stacje. O ponownym zatrudnieniu Młynarskiej myśli podobno Zygmunt Solorz-Żak. Dziennikarka podobno nie rozważa tej propozycji, bo wciąż jest w konflikcie z dyrektor programową, Niną Terentiew. Ofertę godną uwagi mógł złożyć natomiast TVN. Młynarska miała spotkać się z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym stacji.

- TVN chciałby wykorzystać wiedzę i doświadczenie dziennikarki. Być może w jesiennej ramówce to właśnie ona stanie się czarnym koniem stacji – wyjawiła "Na żywo" osoba pracująca w stacji.

d2f797h

Wielość zawodowych propozycji składanych prezenterce może dać do myślenia kierownictwu TVP. Jeśli jednak Młynarska straci pracę w stacji, nie zniknie z branży, to pewne.

Zobacz także: Agata Młynarska o kulisach programu "Świat się kręci"

d2f797h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f797h