Świat oszalał na punkcie gry "Lost"

Świat oszalał na punkcie gry "Lost"

09.05.2008 16:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

CD Projekt prezentuje cytaty z zachodnich mediów dotyczące gry komputerowej "LOST: Zagubieni".

Game Boomers, oceniając grę na 85%, napisał: „Grafika jest znakomita – szczegółowa, kolorowa, zróżnicowana, i bardzo wiernie odwzorowano wygląd aktorów z serialu. Dźwięki i muzyka są odpowiednio dopasowane do każdej sytuacji, czasem straszne, czasem relaksujące. Lektorzy również świetnie wykonali swoją pracę. Gameplay, puzzle, elementy akcji i tym podobne, nie powinny sprawić kłopotu doświadczonemu graczowi, ale początkujący mogą mieć z nimi pewne problemy. Fabuła rozwija się płynnie przez siedem odcinków, i nawet jeśli ktoś nie oglądał serialu, to wcale tego nie odczuwa”.

Z kolei Cheat Code Central skupił się na fabule: „Najlepszą cechą tej gry są grywalne flashbacki; jest to ogromna część telewizyjnego show i nie wyobrażam sobie gry bez nich, choć na pewno nie były łatwe w konstrukcji. Używanie aparatu Elliotta do pełnego odtworzenia jego wspomnień sprawdza się znakomicie, i jest na pewno jednym z najciekawszych aspektów gry”.

Worth Playing najwięcej pisał o obsadzie: „Fani będą zachwyceni faktem, że w grze pojawiają się bohaterowie z serialu, czyli Ben, Charlie, Desmond, Hurley, Claire, Jack, Jin, Juliet, Kate, Locke, Mikhail, Sawyer, Sayid, Sun i Tom. Z niektórymi z nich spędzą mnóstwo czasu podczas wspólnych zajęć, niektórych zobaczą tylko raz, przez krótką chwilę”.

Gra LOST: Zagubieni powstała w ścisłej współpracy ze scenarzystami oraz twórcami serialu. Ekipa odpowiedzialna za grę wybrała się nawet w miejsce kręcenia serialu i dokładnie zapoznała się z lokacjami oraz załogą pracującą nad serialem. Dzięki tej współpracy powstała gra przygodowa z elementami survival horror i akcji, widziana z perspektywy trzeciej osoby, która świetnie oddaje specyficzny klimat serialu.

Tym bardziej, że autorzy gry zadbali, by w LOST: Zagubieni nie zabrakło elementów typowych dla opowieści o rozbitkach lotu 815.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także