Trwa ładowanie...

"SuperDzieciak": wiemy, kto poprowadzi i zasiądzie w jury nowego programu Polsatu

"SuperDzieciak": wiemy, kto poprowadzi i zasiądzie w jury nowego programu PolsatuŹródło: AKPA
d2o51cr
d2o51cr

Długo zastanawiano się, jaki program z udziałem dzieci może stać się silną konkurencją dla tego, co w jesiennej ramówce przygotował TVN. W końcu Polsat zdecydował się kupić licencję na holenderskie show "Superkids", które jest łudząco podobne do TVN-owskich "Małych Gigantów". W "SuperDzieciaku" (bo tak brzmi jego polska nazwa) wystartują dzieci w wieku od 4 do 14 roku życia. Uczestnicy będą rywalizować ze sobą w rożnych dziedzinach: tańcu, muzyce czy nauce. Ich umiejętności oceniane będą przez grono 100 specjalistów i przez czteroosobowe jury w składzie: były bokser Dariusz Michalczewski, wokalista Dawid Kwiatkowski oraz aktorki Roma Gąsiorowska i Magdalena Stużyńska-Brauer.

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, każdy uczestnik, któremu uda się dotrzeć do finału, otrzyma jednorazowo stypendium w wysokości 5 tys. złotych. Na konto zwycięzcy trafi z kolei aż 100 tys. złotych. Dziecko, które stanie na drugim stopniu podium, dostanie 50 tys. złotych, a za zajęcie trzeciego miejsca przewidziana jest nagroda w wysokości 30 tys. złotych. Pieniądze mają zapewnić możliwość dalszego rozwoju talentów małych zawodników.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

O komfort najmłodszych zadba duet prowadzących: Katarzyna Ankudowicz (aktorka, którą widzowie mieli okazję poznać, gdy występowała w 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo") oraz Wojciech "Łozo" Łozowski (wokalista zespołu Afromental, który do niedawna oceniał uczestników w "Must be the music. Tylko muzyka").

d2o51cr

"SuperDzieciak" pojawi się na ekranach dopiero w pierwszej połowie października 2015 roku. Emitowany będzie w każdą sobotę o godz. 20.05. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Kulisy programu "Aplauz, aplauz!"

d2o51cr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o51cr