Trwa ładowanie...
d281xdr

"Super fun night": Ten serial zawróci wam w głowie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Super fun night": Ten serial zawróci wam w głowie
d281xdr

Najnowszy hit komediowy "Super Fun Night" podbił już serca widzów w USA – teraz wkracza na polskie ekrany. Już 7 kwietnia premiera serialu tylko w Comedy Central Family.

Od trzynastu lat Kimmie (w tej roli genialna Rebel Wilson) oraz jej dwie najlepsze przyjaciółki Helen-Alice i Marika są nierozłączne. W przeciwieństwie do wszystkich dookoła, zamiast zakładać rodziny, dziewczyny wolą co piątek wyruszać w miasto, by dobrze się bawić. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy Kimmie dostaje awans w firmie prawniczej, co sprawia, że teraz częściej zostaje po godzinach. Pracuje tam jej odwieczna rywalka Kendall.
W firmie jest też przystojny adwokat Richard Royce, który zawróci Kimmie w głowie. Helen-Alice i Marika martwią się, że zmiany w życiu przyjaciółki wpłyną na ich relacje i dalsze losy cotygodniowego rytuału Super Fun Night – wspólnie spędzanych babskich wieczorów.

Pomimo, że przyjaciółki nie wpisują się we współczesne kanony piękna, nie sposób nie polubić tych trzech zwariowanych dziewczyn. Jak potoczą się historie głównych bohaterek dowiemy się już w kwietniu tylko w Comedy Central Family!

d281xdr

O Rebel Wilson, aktorce i gwieździe stand-up z Australii ostatnimi czasy jest coraz głośniej. Jej kariera nabrała rozpędu po występie w komedii Druhny, gdzie zagrała ze swoim obecnym partnerem Mattem Lucasem. W 2013 zdobyła nagrodę Teen Choice i Złoty Popcorn. Teraz wraca na ekrany w serialu Super Fun Night, do którego napisała scenariusz, i którego była również producentem.

Premiera: 7 kwietnia, poniedziałek, godz. 19:20 Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 19:20

d281xdr

Podziel się opinią

Share
d281xdr
d281xdr