Sukces "The Story Of My Life. Historia naszego życia"

Sukces "The Story Of My Life. Historia naszego życia"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.04.2018 14:01, aktual.: 06.04.2018 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"The Story Of My Life. Historia naszego życia" to program, jakiego jeszcze w polskiej telewizji nie było. Na pierwszym planie są uczucia, emocje, łzy, bliskość i miłość. Bohaterowie programu, znane pary, mają niepowtarzalną okazję by podejrzeć swoją wspólną przyszłość, a w rozmowie z prowadzącą Katarzyną Montgomery pokazują cały wachlarz szczerych uczuć.

Program jest hitem wiosennej ramówki Telewizji Polsat. Notuje świetne wyniki oglądalności i jest uwielbiany przez widzów. W piątkowe wieczory, w czasie nadawania wiosennej nowości "The Story Of My Life. Historia naszego życia" Telewizja Polsat jest liderem w paśmie 4+. Średnia oglądalność po czterech odcinkach to ponad 1,7 miliona widzów oraz udziały: 14,6% w grupie wszystkich badanych i 13% w grupie komercyjnej. Program "The Story Of My Life. Historia naszego życia" o niemal 100% poprawił notowania piątkowych wieczorów (22.00-23.00) w porównaniu do wiosny 2017 roku - średnia widownia w grupie wszystkich badanych wzrosła o 822 tysiące widzów, a w grupie komercyjnej o ponad 40%, czyli niemal 200 tys. widzów. Wyraźnie wzrosły również udziały Polsatu w obu grupach: o 86% w grupie 4+ i o 36% w grupie 16-49.

Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe

Emocjonująca podróż w czasie jest możliwa dzięki znakomitej charakteryzacji i postarzeniu - w zależności od wieku gości - o 20-30 lat i 40-60 lat. Metamorfozy zapierają dech w piersiach. Zajmują się nimi fachowcy z brytyjskiego Millennium FX, którzy pracowali przy hollywoodzkich produkcjach, między innymi takich jak "Szeregowiec Ryan”, "Gladiator” czy "Grawitacja”.

W komentarzach na portalach społecznościowych widzowie opisują swoje emocje związane z programem "The Story Of My Life. Historia naszego życia":
- To jest niesamowity program, pokazuje czym jest prawdziwa miłość (...)
- Wspaniale, że promowane jest bycie w jednym związku, w którym kwitnie miłość, w końcu program, który promuje prawdziwą miłość (...)
- Piękny program! Uczy, aby kochać się wciąż tak samo pomimo upływającego czasu... Już po zapowiedzi programu było widać, że to będzie świetna produkcja (...)

- Kiedy na targach w Cannes zobaczyliśmy zwiastun, wiedzieliśmy że musimy ten program pokazać polskiej widowni – mówi dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew. Bo na całym świecie ludzie tak samo kochają, tak samo boją się starości,upływającego czasu i przemijania. Tak samo również pragną być kochani i wierzyć, że to uczucie będzie trwało do końca życia. I dokładnie te wszystkie emocje pokazujemy w naszym programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”.

Obraz
© Materiały prasowe

W "The Story Of My Life" poznaliśmy historię życia kochających się par: Doroty i Radosława Liszewskich, Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego, Lenki i Jana Klimentów oraz Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Pięknie opowiedzieli o swojej miłości na różnych etapach życia. Byli autentyczni i nie kryli emocji, nawet wtedy, gdy byli zdenerwowani, obawiając się, jak będą wyglądać w wieku swoich rodziców i dziadków, ani wówczas, gdy się wzruszali do łez, przeglądając się w oczach swoich partnerów.

Przed nami ostatni odcinek pierwszej serii "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Jego bohaterami będą Dorota i Czesław Mozilowie. Finał "The Story Of My Life. Historia naszego życia" już 6 kwietnia, o godzinie 22:05 w Polsacie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także