Qaqwqwrqw

Stuhr o święcie niepodległości. "Obchodzę szerokim łukiem"

W ostatnich latach święto, które powinno Polaków łączyć, wywołuje kłótnie, polityczne spory i dzieli. Właśnie dlatego wiele osób woli nie wychodzić na ulice 11 listopada. W "Dzień Dobry TVN" Kinga Rusin spytała Macieja Stuhra, jak on planuje celebrować 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Odpowiedź może zdziwić fanów aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor ostatnio skupia się na aktorstwie
Aktor ostatnio skupia się na aktorstwie (East News)
Qaqwqwrqw

Stuhr jest gwiazdą, która swoją popularność wykorzystuje w dobrej sprawie - angażuje się politycznie, otwarcie wypowiada, gdy czuje niezadowolenie z poczynań władzy, chodzi na protesty, walczy o prawa kobiet. Nic więc dziwnego, że dziennikarka była ciekawa, jak aktor spędzi dzień niepodległości.

Stuhr do studia przyszedł rozmawiać o drugiej części filmu "Planeta singli", ale zdecydował się udzielić odpowiedzi również na pytanie, które nie dotyczyło głównego tematu wywiadu.

Qaqwqwrqw

- Ja będę robił to, co robię najlepiej, gdyż gram dwa spektakle "Wujaszka Wani" - stwierdził Stuhr, który w niedzielę ciężko pracuje. I dodał, żartując: - Będę ciepło myślał o mojej ojczyźnie, wywieszę flagę jeszcze dzisiaj pewnie, nawet dwie. A poza tym, parafrazując Marka Raczkowskiego, będę obchodził to święto szerokim lukiem.

Wy też?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw