Trwa ładowanie...

"Studio Weekend": Angel Oliferuk zdradza kulisy udziału w amerykańskim "Top Model"

"Studio Weekend": Angel Oliferuk zdradza kulisy udziału w amerykańskim "Top Model"Źródło: mwmedia
d4iburw
d4iburw

Angel Agnieszka Oliferuk, dotąd mało znana modelka z Bielska Podlaskiego, dopiero po wyjeździe za granicę zaistniała w świecie modelingu. Została finalistką światowego ”Top model”, po tym jak kilkukrotnie w Polsce została odrzucona przez duże agencje.

W "Studio weekend" opowiada o swoich pierwszych krokach w modelingu:
- Słyszałam, że nie są zainteresowane współpracą ze mną. Oczywiście byłam smutna, byłam bardzo rozczarowana i straciłam nadzieje. Jednak... później pojechałam do Stanów i w centrum handlowym skautka z amerykańskiego ”Top model” zaprosiła mnie do programu z Tyrą Banks, ale wtedy wiedząc o niepowodzeniach w Polsce powiedziałam dla niej - nie. Parę miesięcy temu przypomniałam sobie o tym i poszłam do agencji, i ta sama agencja mnie zawitała z otwartymi rękoma.

Angel przyznaje, że za granicą jest dużo lepiej i prościej:
- Świat jest bardziej otwarty na nowe twarze, na nowe talenty i dają szanse. Polska ciągle się tego uczy.

Mamy nadzieję, że tego się nauczy, bo szkoda, by piękne kobiety wyjeżdżały, opuszczając granice naszego kraju.
Podoba się Wam Angel?

(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)
(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4iburw

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4iburw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iburw