Trwa ładowanie...

"Studio Weekend": Angel Oliferuk zdradza kulisy udziału w amerykańskim "Top Model"

"Studio Weekend": Angel Oliferuk zdradza kulisy udziału w amerykańskim "Top Model"Źródło: mwmedia
d3r8jqu

Angel Agnieszka Oliferuk, dotąd mało znana modelka z Bielska Podlaskiego, dopiero po wyjeździe za granicę zaistniała w świecie modelingu. Została finalistką światowego ”Top model”, po tym jak kilkukrotnie w Polsce została odrzucona przez duże agencje.

W "Studio weekend" opowiada o swoich pierwszych krokach w modelingu:
- Słyszałam, że nie są zainteresowane współpracą ze mną. Oczywiście byłam smutna, byłam bardzo rozczarowana i straciłam nadzieje. Jednak... później pojechałam do Stanów i w centrum handlowym skautka z amerykańskiego ”Top model” zaprosiła mnie do programu z Tyrą Banks, ale wtedy wiedząc o niepowodzeniach w Polsce powiedziałam dla niej - nie. Parę miesięcy temu przypomniałam sobie o tym i poszłam do agencji, i ta sama agencja mnie zawitała z otwartymi rękoma.

Angel przyznaje, że za granicą jest dużo lepiej i prościej:
- Świat jest bardziej otwarty na nowe twarze, na nowe talenty i dają szanse. Polska ciągle się tego uczy.

d3r8jqu

Mamy nadzieję, że tego się nauczy, bo szkoda, by piękne kobiety wyjeżdżały, opuszczając granice naszego kraju.
Podoba się Wam Angel?

(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)
(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3r8jqu

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3r8jqu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r8jqu