Trwa ładowanie...

"Strażacy": Jakub Wesołowski zachwycony swoją serialową rolą

Share
"Strażacy": Jakub Wesołowski zachwycony swoją serialową rolą
Źródło: AKPA
d1wofm8

Jakub Wesołowski pojawia się na planie serialu "Strażacy" od dłuższego czasu. Jednak dopiero teraz stwierdził, że to aktorskie doświadczenie wiele zmieniło w jego życiu i nauczyło go inaczej patrzeć na ten wymagający zawód.

Aktor nigdy nie przypuszczał, że ta rola okaże się dla niego tak wymagająca fizycznie. Umiejętności, które musiał opanować na planie, niejednemu amatorowi przysporzyłyby sporych kłopotów. Ten wysiłek pozwolił mu również zrozumieć lepiej, jak bardzo na co dzień poświęcają się prawdziwi strażacy.

d1wofm8

- Nie ich bohaterskość jest wyjątkowa. Wyjątkowe jest to, że oni kompletnie nie oczekują niczego w zamian. To jest nieprawdopodobne. Oni nie mają żadnych wątpliwości, czy w ten ogień się rzucić, po prostu się rzucają - przyznał Wesołowski w rozmowie z naszą reporterką.

Artysta występuje w kilku serialach, które emitowane są na antenach różnych stacji telewizyjnych. To może w pewnym momencie zrodzić niepotrzebne konflikty, a nawet przeszkodzić aktorowi w jego pracy. Czy tak właśnie stało się w jego przypadku? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w naszym wideo.

d1wofm8

Podziel się opinią

Share
d1wofm8
d1wofm8