Seriale zagraniczne"Stranger Things": tak Maya Hawke i Joe Keery ćwiczyli wspólną scenę. Zobaczcie wideo

"Stranger Things": tak Maya Hawke i Joe Keery ćwiczyli wspólną scenę. Zobaczcie wideo

"Stranger Things": tak Maya Hawke i Joe Keery ćwiczyli wspólną scenę. Zobaczcie wideo
Źródło zdjęć: © Netflix

10.07.2019 16:51, aktual.: 10.07.2019 17:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Finn Wolfhard, czyli serialowy Mike, podzielił się z fanami "Stranger Things" klipem zza kulis, w którym Maya Hawke i Joe Keery – serialowi Robin i Steve – ćwiczą jedną z najważniejszych scen z 3. sezonu. Uwaga na spoilery!

Trzeci sezon "Stranger Things" przyniósł kilka świetnych niespodzianek. Jedną z nich jest postać Robin, którą sparowano ze Steve'em. I kiedy już wydawało się, że wszystko zaczyna zmierzać w jednym kierunku, bracia Dufferowie zrobili widzom niespodziankę: Steve nie będzie mieć nowej dziewczyny, bo... Robin jest lesbijką.

Stranger Things – kulisy sceny Robin i Steve'a

Scena, w której bohaterka wyjawia przyjacielowi prawdę, rozgrywa się na podłodze kinowej toalety. Robin wyznaje, że będąc w szkole, ciągle patrzyła w kierunku Steve'a, bo podkochiwała się nie w nim, a w dziewczynie, której z kolei podobał się on. Moment ten jest jednym z najbardziej emocjonalnych punktów tego sezonu.

A dzięki Finnowi Wolfhardowi, czyli serialowemu Mike'owi, wiemy, jak wyglądały próby do tej sceny – żeby było ciekawiej, Keery i Hawke ćwiczyli w nienajlepszych warunkach, bo z szalejącą wiertarką w tle. Jak im szło?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także