Trwa ładowanie...
d19v795

"Stranger Things": tak Maya Hawke i Joe Keery ćwiczyli wspólną scenę. Zobaczcie wideo

Finn Wolfhard, czyli serialowy Mike, podzielił się z fanami "Stranger Things" klipem zza kulis, w którym Maya Hawke i Joe Keery – serialowi Robin i Steve – ćwiczą jedną z najważniejszych scen z 3. sezonu. Uwaga na spoilery!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Duet Steve'a i Robin podbił serca fanów "Stranger Things"
Duet Steve'a i Robin podbił serca fanów "Stranger Things" (Netflix)
d19v795

Trzeci sezon "Stranger Things" przyniósł kilka świetnych niespodzianek. Jedną z nich jest postać Robin, którą sparowano ze Steve'em. I kiedy już wydawało się, że wszystko zaczyna zmierzać w jednym kierunku, bracia Dufferowie zrobili widzom niespodziankę: Steve nie będzie mieć nowej dziewczyny, bo... Robin jest lesbijką.

Stranger Things – kulisy sceny Robin i Steve'a

Scena, w której bohaterka wyjawia przyjacielowi prawdę, rozgrywa się na podłodze kinowej toalety. Robin wyznaje, że będąc w szkole, ciągle patrzyła w kierunku Steve'a, bo podkochiwała się nie w nim, a w dziewczynie, której z kolei podobał się on. Moment ten jest jednym z najbardziej emocjonalnych punktów tego sezonu.

d19v795

A dzięki Finnowi Wolfhardowi, czyli serialowemu Mike'owi, wiemy, jak wyglądały próby do tej sceny – żeby było ciekawiej, Keery i Hawke ćwiczyli w nienajlepszych warunkach, bo z szalejącą wiertarką w tle. Jak im szło?

Zobacz wideo: Przenieśliśmy się w czasie ze "Stranger Things"!

d19v795

Podziel się opinią

Share
d19v795
d19v795