Trwa ładowanie...
ycipk-18n91g

"Stranger Things": świetna promocja trzeciego sezonu. Prawdziwa gratka dla polskich fanów

"Nie może być", powiedzą zapewne fani, widząc nową zapowiedź trzeciego sezonu "Stranger Things". Polski oddział Netfliksa znów wspiął się na wyżyny kreatywności i przygotował widzom niemałą gratkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzeci sezon "Stranger Things" zadebiutuje 4 lipca
Trzeci sezon "Stranger Things" zadebiutuje 4 lipca (Netflix)
ycipk-18n91g

Polski oddział Netfliksa zdążył już udowodnić, że jego specjaliści od marketingu mają głowy nie od parady. Zbierali już pochwały za niebanalny spot promocyjny z okazji premiery szóstego sezonu jednego z hitów Netfliksa, "Orange Is The New Black". Wideo, w którym Magda Gessler z właściwym dla siebie impetem przeprowadziła rewolucję w więziennej kuchni podbiło serca internautów i fanów serialu.

Już niebawem, bo 4 lipca, na platformie pojawi się trzecia część innego przeboju, "Stranger Things". I tu ekipa Netflix Polska postanowiła w ramach promocji hitu zrobić fanom niespodziankę. Dość powiedzieć, że jest trafiona w dziesiątkę i świetnie wprowadza w towarzyszący serialowi klimat. Tym razem do współpracy został zaproszony Maciej Trojanowski, gospodarz lubianego przez widzów przed laty programu "Nie do wiary".

ycipk-18n91g

Prowadzący wrócił w spocie do swojej roli, by przybliżyć tajemnicze wydarzenia, które rozegrały się w małym miasteczku Hawkins w stanie Indiana. - Wszystkich, którym potrzebne jest przypomnienie, zapraszamy do Strefy Eleven – zapowiadają twórcy w mediach społecznościowych.

W "Nie może być" Netfliksa jest wszystko, za co widzowie polubili "Nie do wiary": przyprawiające o ciarki wprowadzenie, tajemnica i relacje bohaterów i naocznych świadków, a do tego… błyskawiczne streszczenie dwóch pierwszych sezonów serialu. A wszystko prowadzi do rozwiązana zagadki: czy w Hawkins rząd prowadził eksperymenty i czy doprowadziły do objawienia się nadprzyrodzonej siły? Odpowiedź widzowie znajdą w nadchodzącym sezonie i chyba nie potrzebują już lepszej zachęty, by go obejrzeć.

Przypomnijmy, że jak wynika z zapowiedzi serialu, w niebezpieczeństwie znajdzie się już nie tylko dobrze znana garstka bohaterów. Tym razem całe miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadomią sobie, że zło nigdy się nie kończy - zło ewoluuje.

ycipk-18n91g

Na ekranie pojawią się dotychczas znane postacie takie jak: Mike, Will, Dustin, Lucas, Steve, Jonathan, Nancy oraz szeryf Hopper. Pojawią się także nowe postaci: Heather, ratowniczka z basenu w Hawkins, a także Robin, którą zagra Maya Thurman-Hawke, córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a. Premiera 4 lipca.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-18n91g

ycipk-18n91g
ycipk-18n91g