Trwa ładowanie...
23-08-2016 13:46

"Stranger Things": powstanie drugi sezon serialu. Co czeka widzów?

"Stranger Things": powstanie drugi sezon serialu. Co czeka widzów?Źródło: ONS.pl
d16pths
d16pths

Popularna seria "Stanger Thins" najprawdopodobniej doczeka się swojej kontynuacji. Jej twórcy, bracia Matt i Ross Dufferowie zapewniają, że nie brakuje im pomysłów na to, w jaki sposób urozmaicić serię. Czego mogą spodziewać się widzowie?

Produkcja osadzona jest w realiach lat 80. i opowiada o poszukiwaniach młodego chłopaka Willa, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. W odnalezienie bohatera najbardziej zaangażowana jest jego matka ( w tej roli Winona Ryder)
, która na własną rękę rozpoczyna śledztwo. Doprowadza ono w ostateczności do odtajnienia dokumentów rządowych, ujawnienia nieznanych dotąd zjawisk paranormalnych oraz poznania przedziwnej małej dziewczynki.

Mimo tego, że twórcy serialu do tej pory nie dostali oficjalnego zamówienia na jego kolejny sezon, to wszystko wskazuje na to, że jest to tylko kwestia czasu.

- Bylibyśmy głupi, gdybyśmy nie zdecydowali się na drugą serię. Jeżeli zajrzy się do serwisu IMDB, to obecnie najpopularniejszym serialem jest właśnie "Stranger Things". (…) Chcemy, żeby drugi sezon był trochę inny, może bardziej mroczny, ale żeby też dalej dawał widzom mnóstwo emocji - przyznał Reed Hastings, szef Netflixa w jednej z rozmów.

W nowych odcinkach przywrócony zostanie wątek postaci, które zostały wchłonięte przez potwora do tak zwanego "odwróconego świata". Fabuła będzie kontynuowana z tymi bohaterami, do których zdążyli przyzwyczaić się widzowie, ale nie zabraknie również nowych aktorów.

d16pths

Oprócz tego najlepsza koleżanka Nancy, czyli Barb, nie wróci już do produkcji. Zostanie jednak w znaczący sposób uhonorowana. Nadal również nie wiadomo jak potoczą się losy dra Brennera, granego przez Matthew Modine’a. Do tej pory nie określono, czy nadal żyje.

- Powiedziałbym, że gdybyśmy właśnie tak mieli uśmiercić Brennera, to dla mnie jako widza byłoby to bardzo niesatysfakcjonujące. Potwór skacze na niego i następuje cięcie. On zasługuje na więcej niż to. W związku z tym istnieje duże prawdopodobieństwo, że go jeszcze zobaczymy - podkreślają bracia Duffer.

Jak widać pomysłów na nowe odcinki nie brakuje. Będziecie oglądać kolejną serię "Stranger Things"?

http://aleseriale.pl/title,Stranger-Things-powstanie-drugi-sezon-serialu-Co-czeka-widzow,wid,161767,wiadomosc.html?ticaid=517993

d16pths
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16pths