Trwa ładowanie...
df7av7c

"Stranger Things": Możecie zadzwonić do Murraya Baumana. Oto, co usłyszycie w słuchawce

Tak, numer telefonu do Murraya Baumana, który pojawia się w 3. sezonie "Stranger Things", jest prawdziwy. Jeśli pod niego zadzwonicie, czeka was pewna wiadomość. Netflix przygotował prawdziwą niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Murray Bauman okazał się jedną z kluczowych postaci w 3. sezonie "Stranger Things"
Murray Bauman okazał się jedną z kluczowych postaci w 3. sezonie "Stranger Things" (Netflix)
df7av7c

Murray Bauman (Brett Gelman), który pomagał Nancy i Jonathanowi w 2. sezonie "Stranger Things", powrócił w nowych odcinkach, by tym razem współpracować z Joyce i Hopperem. W jednej scenie pada jego numer telefonu. Co się stanie, jeśli zadzwonicie pod 618-625-8313?

Stranger Things sezon 3 – telefon do Murraya

Netflix nie bez przyczyny zdecydował się na ujawnienie numeru Murraya. Ekipa z Vulture postanowiła zbadać, co się stanie, jeśli pod niego zadzwonimy. Streamingowy gigant tylko na to czeka.

df7av7c

Cześć, dodzwoniłeś się do rezydencji Murraya Baumana. Jeśli to ty, mamo, proszę, odłóż słuchawkę i zadzwoń między 5 a 6 wieczorem tak, jak się wcześniej umawialiśmy, OK? Joyce, jeśli to ty, dzięki za telefon, próbowałem się z tobą skontaktować. Mam informację. To coś, o czym prawdopodobnie powinniśmy porozmawiać osobiście. To nic złego ani dobrego, ale to COŚ - usłyszymy w słuchawce.

To jednak nie wszystko. Druga część wiadomości jest skierowana bezpośrednio do ciekawskich widzów. - Jeśli nie jesteś moją matką ani Joyce, to pewnie myślisz, że jesteś taki cwany, bo masz mój numer? Zatem wieści dla ciebie: nie jesteś mądry. Nie jesteś wyjątkowy. Jesteś jednym z wielu głupków, którzy tu dzwonią. Nie zbliżysz się do mnie bardziej niż do tej nagranej wiadomości, więc wyświadcz mi przysługę, rozłącz się i nie dzwoń więcej. Jesteś pasożytem! Dziękuję i miłego dnia.

Co do przekazania Joyce ma Murray? Może jest to związane z najbardziej szokującą sceną z finałowego odcinka 3. sezonu?

Przypomnijmy, że cały trzeci sezon "Stranger Things" jest już dostępny na Netlfiksie.

df7av7c

Zobacz wideo: Przenieśliśmy się w czasie ze "Stranger Things"!

df7av7c

Podziel się opinią

Share
df7av7c
df7av7c