Trwa ładowanie...

"Stranger Things": Ile odcinków będzie w 4. sezonie? Kiedy spodziewać się premiery?

Dobre wiadomości dla fanów "Stranger Things". Netflix ma już rozplanowany 4. sezon. Pojawiły się nieoficjalne informacje dotyczące liczby odcinków, a także data zakończenia zdjęć na planie.

Share
"Stranger Things": Ile odcinków będzie w 4. sezonie? Kiedy spodziewać się premiery?Źródło: Materiały prasowe
d4dwmlx

Teaser 4. sezonu "Stranger Things" zapowiedział duże zmiany w serialu. "Już nie jesteśmy w Hawkins" – ogłoszono w klipie. Na odpowiedź na pytanie, gdzie jesteśmy, skoro już nie w Hawkins, i czy Jim Hopper wróci, będziemy jednak musieli trochę poczekać.

"Stranger Things" sezon 4 – ile będzie odcinków? Kiedy premiera?

Michael Ausiello z TVLine donosi, że 4. sezon "Stranger Things" będzie składać się najprawdopodobniej z ośmiu odcinków, czyli tylu co sezony 1 i 3 (sezon 2 liczył dziewięć odcinków). Informacja na razie nie jest potwierdzona przez Netfliksa.

Oficjalne są za to daty rozpoczęcia i zakończenia zdjęć do nowych odcinków "Stranger Things". Aktorzy wejdą na plan w styczniu 2020 roku, a ostatni klaps padnie w sierpniu. To oznacza, że nie ma żadnych szans na premierę 4. sezonu latem przyszłego roku.

Zobacz wideo: Przenieśliśmy się w czasie ze "Stranger Things"!

Jest za to szansa, że pojawi się jeszcze więcej teorii fanowskich. Te najważniejsze dotyczą Jima Hoppera, który jest albo nie jest Amerykaninem trzymanym w więzieniu na Kamczatce, a także Jedenastki w nowej roli – czarnego charakteru. Pytanie też brzmi, co dokładnie oznacza wyprowadzka z Hawkins. Czy podążymy za rodziną Byersów i Jedenastką do miasteczka, do którego się przeprowadzili? A może chodzi o Drugą Stronę? Albo o dłuższą wyprawę do Rosji?

d4dwmlx

Już po finale 3. sezonu twórcy zapowiadali, że kolejna seria będzie znacząco różnić się od poprzednich, zarówno jeśli chodzi o klimat, jak i skalę. Przed nami długie miesiące oczekiwania na spełnienie tych obietnic.

d4dwmlx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dwmlx