Trwa ładowanie...

Straciła 85 tys. przez sok z buraków. Uczestniczka "Milionerów" poszła na całość

Agnieszka Augustyn z Nowego Sącza pojawiła się w kolejnym odcinku teleturnieju. W poprzednim, bardzo szybko skorzystała z pierwszego koła ratunkowego. Tym razem jednak zaskoczyła widzów pewnością siebie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Straciła 85 tys. przez sok z buraków. Uczestniczka "Milionerów" poszła na całośćŹródło: Player.pl
d11mbwh
d11mbwh

Agnieszkę mieliśmy okazję poznać w poprzednim odcinku. Była wówczas bardzo zestresowana i to stres najprawdopodobniej sprawił, że nie znała odpowiedzi na proste pytanie. W zaledwie parę minut po rozpoczęciu gry skorzystała z pomocy widzów. Tego wieczoru jednak wykazała się dużą pewnością siebie. Przez pierwsze pytania przeszła jak burza. Problem natomiast pojawił się przy pączkach. A pytanie brzmiało następująco: "co jest prawdą o Tłustym Czwartku?"

Uczestniczka starała się wybrać właściwą odpowiedź metodą dedukcji. Na szczęście w porę się opamiętała i skorzystała z koła ratunkowego, "pół na pół". Dzięki temu została odrzucona odpowiedź, którą początkowo typowała. Ostatecznie odpowiedziała, że Tłusty Czwartek może przypadać w marcu i dzięki temu wygrała gwarantowane 40 tys zł.

d11mbwh

Kolejne pytania z chemii oraz z geografii poszły Agnieszce o wiele łatwiej. Uczestniczka bardzo szybko doszła do etapu 125 tys. Jednak przy kolejnym pytaniu nie skorzystała z ostatniego koła ratunkowego i to ją zgubiło. A pytanie brzmiało, czym jest defekacja.

Agnieszka postawiła na zabieg irygacji esicy, a tymczasem była to specjalistyczna nazwa dla metody oczyszczania soku z buraków. Jak się zatem okazuje, większą trudność mogą sprawić rzeczy codzienne niż fachowa wiedza zdobyta ze szkoły.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d11mbwh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11mbwh