Trwa ładowanie...
d3baml9

Stifler wspomina. To już 5 lat od jego telewizyjnego debiutu

Dokładnie 5 lat temu Stifler wszedł do willi Warsaw Shore. Było to ważne wydarzenie zarówno dla niego, jak i dla pozostałych uczestników programu. Fani wspominają najśmieszniejsze akcje z udziałem Świeżaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stifler wspomina swoje pierwsze chwile w "Warsaw Shore".
Stifler wspomina swoje pierwsze chwile w "Warsaw Shore". (Instagram.com)
d3baml9

"Warsaw Shore" to program, który w bardzo szybkim czasie zebrał ogromną widownię. Ludzie chętnie oglądali i komentowali poczynania uczestników. Duże zainteresowanie show przełożyło się na to, że każdy nowy uczestnik mógł liczyć na sporą rozpoznawalność. Nie każdy był tym jednak tak mocno zainteresowany jak Stifler, przez długi czas nazywany również Świeżakiem. Sam, wchodząc do ekipy, powiedział, że ważne są dla niego "fejm i laski". Fani szybko to podłapali i przylgnęła do niego właśnie taka łatka, co raczej mu nie przeszkadza.

"Dokładnie 5 lat temu wszedłem do domu Warsaw Shore i stałem się sławny. Thank you MTV" - napisał Stifler w najnowszym poście na Instagramie. Wtedy to fani postanowili wspominać najśmieszniejsze ich zdaniem akcje związane z uczestnikiem programu.

d3baml9

"Najpierw laski, potem fame", "Najlepiej pamiętam akcję z kościołem po imprezie", "Stifler chora głowa'' - pisali fani. Niektórzy postanowili zwrócić uwagę na fakt, że sława to może zbyt duże słowo: "Sławny to duże słowo. Rozpoznawalny raczej" - pisali obserwatorzy.

Pamiętacie Stiflera sprzed 5 lat?

d3baml9

Podziel się opinią

Share

d3baml9

d3baml9