Trwa ładowanie...

Steczkowska nie zaśpiewa na twoim ślubie, ale zrobi zdjęcia! Nowy program artystki w Polsat Cafe!

Share
Steczkowska nie zaśpiewa na twoim ślubie, ale zrobi zdjęcia! Nowy program artystki w Polsat Cafe!
Źródło: AKPA
d3cd39j

Justyna Steczkowska już wiosną zaprezentuje widzom nowy program w stacji Polsat Cafe. Po raz kolejny znana piosenkarka chwyci za aparat. Tym razem zrobi zdjęcia ślubne wybranym parom, które zgłoszą się do nowego programu "Ach, co to był za ślub".

Wygląda na to, że Justyna Steczkowska na dobre związała się z telewizją i swoim fotograficznym hobby. W marcu na kanale Polsat Cafe artystka zaprezentuje swój nowy program zatytułowany "Ach, co to był za ślub", w którym Justyna - fotoreporterka krok po kroku zrelacjonuje ten najważniejszy dzień w życiu pary.

d3cd39j

Jak piosenkarka zachęca do swojego nowego programu? Poza niezapomnianymi zdjęciami, których wykonaniem zajmie się we własnej osobie, Steczkowska oferuje młodej parze sprawdzonych doradców, którzy profesjonalnie zajmą się przygotowaniem przyszłych małżonków. Piosenkarka do pomocy zaprosiła uznaną makijażystkę - charakteryzatorkę, stylistę Jarka Szado, który doradzi jaką wybrać kreację oraz fryzjerów Studia GD Danusi Gonery, którzy kompleksowo zajmą się włosami pary.

"Ach, co to był za ślub" to drugi program Justyny Steczkowskiej, w którym piosenkarka prezentuje swój talent do robienia zdjęć. Program "W obiektywie" był nową propozycją Polsat Cafe w jesiennej ramówce stacji, która nie będzie już kontynuowana. Czy kolejne przedsięwzięcie Steczkowskiej tym razem okaże się sukcesem? Przekonamy się niebawem.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d3cd39j

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3cd39j

Podziel się opinią

Share
d3cd39j
d3cd39j