Starmach nie znosi Gessler! Już nawet tego nie ukrywa

Choć dla fanów programu Masterchef koniec pierwszej edycji to z pewnością powód do smutku, niektórzy zapewne odetchną z ulgą. Kto konkretnie? Jurorki programu Magda Gessler i Anna Starmach, które już nawet nie kryją wzajemnej niechęci. Finał kulinarnego show dobitnie pokazał, że panie nie pałają do siebie sympatią. Jurorki wzajemnie podważały swoje kompetencje wydając kompletnie przeciwstawne kulinarne werdykty przygotowanym przez finalistów daniom. Te wyjątkowo niepoważne przepychanki podczas finału wprowadzały w zakłopotanie nie tylko widzów, ale przede wszystkim młodych kucharzy, kompetentnie skonfundowanych opiniami jurorek.

Obraz
Źródło zdjęć: © TVN

/ 10Starmach i Gessler: cieszą się, że to już koniec?!

Obraz
© TVN

Choć dla fanów programu *MasterChef koniec pierwszej edycji to z pewnością powód do smutku, niektórzy zapewne odetchną z ulgą. Kto konkretnie? Jurorki programu Magda Gessler i Anna Starmach, które już nawet nie kryją wzajemnej niechęci. Finał kulinarnego show dobitnie pokazał, że panie nie pałają do siebie sympatią. Jurorki wzajemnie podważały swoje kompetencje, wydając kompletnie przeciwstawne kulinarne werdykty przygotowanym przez finalistów daniom. Te wyjątkowo niepoważne przepychanki podczas finału wprowadziły w zakłopotanie nie tylko widzów, ale przede wszystkim młodych kucharzy, kompetentnie skonfundowanych opiniami jurorek. Jednak o tym, jak fatalnie na obydwie panie działa wzajemne towarzystwo mogliśmy się przekonać podczas niedzielnego wydania Dzień dobry TVN, w którym gościło jury programu. Starmach i Gessler wchodziły sobie niemal w każde słowo i całe szczęście, że pomiędzy paniami siedział Michel Moran, bo inaczej nie wiadomo, jakby się skończyło to starcie na wizji.*

KŻ/MM

/ 10Masterchef: rywalizacja jurorek

Obraz
© TVN

Obserwując jurorki MasterChef można było dojść do wniosku, że rywalizacja nie dotyczyła jedynie kucharzy amatorów, ale w ogromnej mierze kulinarnych wyroczni. Gessler i Starmach niemal w każdej kwestii miały skrajne opinie.

/ 10Anna Starmach i Magda Gessler: dwie skrajne opinie

Obraz
© TVN

Gdy Gessler pastwiła się na słodkim sosem Miłosza, jaki dopasował do kaczki, Starmach w kontrze odpowiedziała: "Jest słodki, ale mi to nie przeszkadza".

/ 10Ich miny mówiły wszystko

Obraz
© TVN

Podobnie było w przypadku gołębia przyprawionego wanilią. Zdaniem Gessler kucharz przesadził z dodaniem wanilii, a według Starmach było w sam raz.
Wiele o nastawieniu jurorek mówiły nie tyle słowa, co wyraz twarzy, gdy słuchały swoich kulinarnych recenzji.

/ 10Anna Starmach: zawsze na przekór

Obraz
© TVN

Magda Gessler przewracała oczami, wzdychała, gdy tylko jej młodsza koleżanka oceniała dania finalistów kompletnie inaczej niż ona. Wydaje się zresztą, że bycie na przekór to zamierzona strategia Starmach, która niemal zawsze wypowiadała się po Gessler i zajmowała odmienne stanowisko.

/ 10Michel Moran łagodzi obyczaje

Obraz
© TVN

Jak widać, to nie przypadek, że Anna Starmach przechadzała się po planie porgramu zazwyczaj w towarzystwie Michel'a Moran'a.
Wspólnych zdjęć Starmach i Gessler jest jak na lekarstwo, zaś sympatyczny juror miał chyba w programie też dodatkową, rozjemczą rolę.
Jeśli jednak zachowanie pań w finale budziło niesmak, to poranna wizyta w śniadaniowym programie była już wyjątkowo ciężkostrawna.

/ 10Walka w zagłuszanie

Obraz
© TVN

W Dzień dobry TVN to Magda Gessler przeszła do ofensywy, skutecznie zagłuszając swoją młodszą koleżankę. Gdy gospodyni porgramu Kinga Rusin wspomniała, że dzień po emisji finału Starmach sama będzie musiała zmierzyć się z oceną innych, tym razem recenzentów jej pracy magisterskiej, której będzie bronić, Gessler nie dała jej nawet dojść do słowa.

/ 10Gessler i Starmach w DDTVN: dziecinna walka o to, która ważniejsza

Obraz
© TVN

Autorka Kuchennych Rewolucji od razu wspomniała, że ona też ma jutro swój wielki dzień, czyli premierę kulinarnej książki i błyskawicznie zmieniła temat - tak, by mówić wyłącznie o sobie.

/ 10Gessler: źle znosi brak uwagi

Obraz
© TVN

Jak widać, Magda Gessler wyraźnie źle znosi deficyt wagi, zwłaszcza gdy skupia się on na młodziutkiej konkurentce. Warto jednak zauważyć, że Starmach nie pozostaje jej dłużna, polemizując z prawie każdą opinią restauratorki. Co do zwycięzcy programu panie chyba też nie były zgodnie, bo ten wątek powrócił jeszcze na Facebooku Gessler.

10 / 10Konflikt jurorek: prawdziwa niechęć czy zamierzone działanie?

Obraz
© TVN

Oto wpis Gessler, zachowano pisownię oryginalną:
"kilkanascie godzin w studiu zamknieto w godzinnym finale... kazdy odbiera jak chce...Basia, Kinga i Milosz...wszsycy znalezli sie w finale zasluzenie..Basia ma dojrzalosc..orientacje w kuchniach świata, zna trendy i rozumie produkty, nie tylko te polskie, nie tylko te znajome... Podobala mi sie jej "czystosc" na talerzu i estetyka... przed Kinga jest fajna kulinarna przyszlosc, jesli postawi na nauke.. brakuje jej doswiadczenia, powinna podrozowac sladami smakow i uczyc sie.. wierze w nia..bo to duzy talent..." - podsumowała gwiazda TVN.

Przerwa do czasu kolejnej edycji MasterChef z pewnością przyda się jurorkom. Czy w przyszłości panie będą ze sobą bardziej współpracować? Trudno powiedzieć, wszak konflikt między jurorami innych programów wielokrotnie podwyższał ich oglądalność i dodawał rozgłosu. Może więc starcia na wizji to kolejna zamierzona strategia producentów? Patrząc jednak na Starmach i Gessler, wydaje się jednak, że one najzwyczajniej w świecie się po prostu nie lubią.

KŻ/MM

Wybrane dla Ciebie

Orły 2025. Aż 11 statuetek dla jednego filmu
Orły 2025. Aż 11 statuetek dla jednego filmu
"Kulej. Dwie strony medalu" wybrany najlepszym filmem według użytkowników Wirtualnej Polski [RECENZJA]
"Kulej. Dwie strony medalu" wybrany najlepszym filmem według użytkowników Wirtualnej Polski [RECENZJA]
Powrócił po zwolnieniu z TVP. Nie traci nadziei
Powrócił po zwolnieniu z TVP. Nie traci nadziei
"Dzień Dobry TVN": Marcin Prokop w pojedynkę przywitał się z widzami. "Jedna osoba temu nie podoła"
"Dzień Dobry TVN": Marcin Prokop w pojedynkę przywitał się z widzami. "Jedna osoba temu nie podoła"
Będzie konkurencja dla TVP i TVN. Polsat szykuje śniadaniówkę
Będzie konkurencja dla TVP i TVN. Polsat szykuje śniadaniówkę
TV Republika znowu lepsza niż TVN24. "Powoli zaczynamy się przyzwyczajać"
TV Republika znowu lepsza niż TVN24. "Powoli zaczynamy się przyzwyczajać"
Katarzyna Kwiatkowska ma dużą tolerancję dla żartów. Ale jednej kategorii humoru nie znosi
Katarzyna Kwiatkowska ma dużą tolerancję dla żartów. Ale jednej kategorii humoru nie znosi
Niespodziewane zmiany w "Dzień Dobry TVN". Widzowie mogą być zaskoczeni
Niespodziewane zmiany w "Dzień Dobry TVN". Widzowie mogą być zaskoczeni
Anna z "Rolnik szuka żony" wróciła z synem do domu. Czekało ich piękne powitanie
Anna z "Rolnik szuka żony" wróciła z synem do domu. Czekało ich piękne powitanie
Koniec będzie szybszy, niż sądzili. Fani "M jak miłość" są wściekli
Koniec będzie szybszy, niż sądzili. Fani "M jak miłość" są wściekli
Michał Żebrowski o Jacku Kurskim w programie "Bez retuszu": "gangster medialny"
Michał Żebrowski o Jacku Kurskim w programie "Bez retuszu": "gangster medialny"
Absurdalna odpowiedź w "Jeden z dziesięciu". Internet ją zapamięta
Absurdalna odpowiedź w "Jeden z dziesięciu". Internet ją zapamięta