Trwa ładowanie...
06-02-2009 09:45

"Stargate: Atlantis" - fantastyka podbija AXN

Share
"Stargate: Atlantis" - fantastyka podbija AXNŹródło: Metro Goldwyn Mayer
d1odxc5

Już od 15 lutego kanał AXN będzie emitował serial "Gwiezdne Wrota: Atlantyda", pozycję obowiązkowa dla fanów Gwiezdnych wrót i nie tylko. W listopadzie 2008 roku serial pojawił się w AXN SCI-FI, teraz będzie go można zobaczyć także w bloku programowym AXN.

Serial jest kontynuacją "Stargate SG-1" i tak jak swój pierwowzór przyciąga przed ekrany rzesze wielbicieli na całym świecie. Fabuła rozgrywa się wokół wielonarodowej wyprawy wojskowo-naukowej, której celem jest zbadanie dziedzictwa mitycznej Atlantydy - miasta zbudowanego przez tajemniczą starożytną cywilizację.

Atlantyda, która od kilku tysięcy lat pozostawała w uśpieniu nie mieści się na Ziemi, lecz w odległej galaktyce Pegaz. Badając miasto bohaterowie odkrywają, że jest ono zanurzone pod wodą, a przed zalaniem chroni je pole siłowe. Jednak Atlantyda powoli traci energię, a pole zaczyna zanikać.

Szukając innych źródeł zasilania drużyna napotyka nowego wroga – żywiących się ludzką energią życiową Wraith. Naukowcy, zdani tylko na siebie, badając nieznane im dotąd miejsce będą musieli borykać się z przeciwnościami losu i wykazać się nie lada odwagą, sprytem i wytrzymałością by ujść z życiem podczas swej badawczej eskapady.

d1odxc5

W rolach głównych pojawią się m.in. Torri Higginson ("Angielski pacjent", "Sztorm stulecia") grająca Dr Weir – liderkę zespołu badawczego, Robert Patrick ("Spacer po linie", "Sztandar chwały", "Płonąca pułapka") w roli pułkownika Marshalla Summera, Joe Flanigan ("Cichy mężczyzna", "Zbrodnie umysłu", "Portret zabójcy") jako porucznik John Sheppard, czy David Hewlett ("Ostry dyżur", "Bez śladu") jako Dr Rodney McKay.

"Gwiezdne Wrota: Atlantyda" będzie można oglądać na antenie AXN od 15.02.2009 w każdą niedzielę w godzinach 9:00 – 12:00.

d1odxc5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1odxc5