''Star Wars: Rebelianci'': Kompletny pierwszy sezon już dostępny na DVD

''Star Wars: Rebelianci'': Kompletny pierwszy sezon już dostępny na DVD
Źródło zdjęć: © Galapagos

08.09.2015 22:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

„Star Wars: Rebelianci” to najnowsza produkcja studia Lucasfilm Animation osadzona w uniwersum Star Wars. Raz jeszcze wyrusz w niesamowitą podróż do odległej Galaktyki wykreowanej przez George'a Lucasa i przeżyj przygody z nowymi, niezwykłymi bohaterami. Poznaj załogę Ducha, odkryj tajniki szkolenia Jedi i rozpocznij walkę z siłami Imperium. Kolejna animowana odsłona uwielbianej przez miliony widzów sagi debiutuje na DVD nakładem Galapagos Films 8 września.

W Galaktyce nastały mroczne czasy. Pozostali przy życiu rycerze Jedi usuwają się w cień i walczą o przetrwanie. Potężne Imperium zagarnia kolejne światy, wprowadzając na nich rządy żelaznej ręki, a sroga okupacja rujnuje życie bezbronnych mieszkańców. Wydaje się, że umarła wszelka nadzieja na pokonanie ciemnej strony Mocy. Tymczasem niezwykli członkowie załogi statku kosmicznego Duch jako jedni z nielicznych stawiają opór siłom Imperium. Grupa rebeliantów – Ezra, Hera, Kanan, Sabine, Zeb i Chopper – podejmie walkę przeciwko potężnemu agresorowi, aby przywrócić pokój oraz wolność w Galaktyce. Dzielni śmiałkowie wzniecą iskrę buntu, której nie da się już ugasić...

Już 8 września na rynku ukaże się 3-płytowe wydanie DVD zawierające kompletny pierwszy sezon serialu „Star Wars: Rebelianci”. Edycja zostanie również wzbogacona o atrakcyjne materiały dodatkowe:
Zwiad Rebeliantów – za kulisami odcinków: Iskra rebelii, Droidy w opałach, Lot myśliwcem, Powrót dawnych mistrzów, W szeregach wroga, Co kryje mrok, Dzień imperium, Siły wsparcia, Droga Jedi, Ryzykowna gra, Wizja nadziei, Wezwanie, Odsiecz, Galaktyka w ogniu.

W Polsce serial zadebiutował 4 października 2014 roku na kanale Disney XD. Jego premierę poprzedziła emisja specjalnego pełnometrażowego odcinka pilotowego „Star Wars: Iskra rebelii”, który wprowadził widzów w świat rozpoczynającej się nowej serii.

W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli m.in.: Maciej Musiał (Ezra Bridger), Piotr Grabowski (Kanan Jarrus), Zbigniew Dziduch (Zeb Orrelios), Ewa Prus (Sabine Wren), Monika Węgiel (Hera Syndulla), Krzysztof Banaszyk (Agent Kallus) i Andrzej Mastalerz (jako Inkwizytor). Narrację poprowadził Adam Bauman.

W ramach serii Star Wars w ofercie Galapagos w 2015 r. ukażą się jeszcze następujące filmy:
LEGO Star Wars: Nowe kroniki Yody część 1, DVD
LEGO Star Wars: Nowe kroniki Yody część 2, DVD
LEGO Star Wars: Opowieści droidów, część 1, DVD

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także