Trwa ładowanie...
d9d5k6l

"Star Trek: Picard": nowy zwiastun ujawnia datę premiery

"Star Trek: Picard" to wielki powrót Patricka Stewarta do roli tytułowego kapitana. Na New York Comic Con zdradzono, że prace nad serialem rozpoczęły się mimo początkowej odmowy aktora wzięcia udziału w tym projekcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Star Trek: Picard" zadebiutuje 23 stycznia 2020 r.
"Star Trek: Picard" zadebiutuje 23 stycznia 2020 r. (Materiały prasowe)
d9d5k6l

Na New York Comic Con odbył się panel poświęcony serialowi "Star Trek: Picard", który doczekał się nowego zwiastuna i oficjalnej daty premiery. 10-odcinkowa produkcja z Patrickiem Stewartem w roli głównej zadebiutuje 23 stycznia 2020 r. Przy okazji producent wykonawczy Alex Kurtzman opowiedział, że Stewart wcale nie chciał wracać do uniwersum "Star Treka".

Jak podaje "The Hollywood Reporter", Stewart odrzucił ofertę zagrania w serialu poświęconemu legendarnemu kapitanowi już na pierwszym spotkaniu z producentami. Dopiero z czasem zaczął to rozważać na poważnie i poprosił o szczegóły. To doprowadziło do napisania 35-stronicowego szkicu, pod którym podpisał się Michael Chabon, scenarzysta i producent wykonawczy. I dopiero po zapoznaniu się z dokumentem Stewart przyjął propozycję.

d9d5k6l

Patrick Stewart, który skończył w lipcu 79 lat, grał w serialu "Star Trek: Następne pokolenie" (1987-1994) i kilku pełnometrażowych filmach z uniwersum "Star Trek". Ostatni raz widzieliśmy go w roli Picarda w "Star Trek: Nemesis" z 2002 r. Akcja "Star Trek: Picard" będzie się rozgrywać 20 lat po zakończeniu służby przez tytułowego kapitana.

"Star Trek: Picard" zadebiutuje 23 stycznia 2020 r. Materiały prasowe
"Star Trek: Picard" zadebiutuje 23 stycznia 2020 r.

Pierwszy sezon będzie miał 10 odcinków. W USA będzie można go oglądać na platformie CBS All Access, a w pozostałych krajach na Amazon Prime Video.

Oprócz Stewarta w obsadzie pojawią się Alison Pill, Harry Treadaway, Santiago Cabrera, Michelle Hurd i Isa Briones

d9d5k6l

Obejrzyj zwiastun "The Gentlemen":

d9d5k6l

Podziel się opinią

Share

d9d5k6l

d9d5k6l