Trwa ładowanie...
ycipk-3yb3sm

Stanisława Celińska przez problemy zdrowotne ma problemy z pracą na planie

Stanisława Celińska jest ulubienicą widzów w serialu "Barwy szczęścia". Ostatnio głośno było o plotkach, jakoby aktorka miała odejść z produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stanisława Celińska przez problemy zdrowotne ma problemy z pracą na planie
Stanisława Celińska przez problemy zdrowotne ma problemy z pracą na planie (East News, Fot: East News)
ycipk-3yb3sm

Stanisława Celińska jest jedną z najbardziej docenianych artystek w Polsce. Niestety, ostatnio dotarły do nas niepokojące wieści. 71-latka z powodu problemów z nogami musiała jakiś czas temu nieco zwolnić tempo. Dolegliwości były tak silne, że nie mogła chodzić. Jak podawały media, stan zdrowia nie pozwolił jej wziąć udziału w trzeciej części "Kogla mogla". Opóźniły się także nagrania serialu "Barwy szczęścia".

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Stanisława Celińska: polska diva zazdrości jej sukcesu?

ycipk-3yb3sm

Ostatecznie, według pogłosek, gwiazda miała zupełnie zrezygnować z pracy na planie serialu TVP2. Produkcja "Barw Szczęścia" jednak uspokaja.

- Umowa z panią Celińską pozostaje bez zmian, aktorka pracuje na planie w takim wymiarze, jak to zostało ustalone z produkcją - mówi "Faktowi" Karolina Baranowska z PR serialu.

Wychodzi na to, że widzowie nie będą musieli rozstawać się z postacią Amelii, czyli żony Tomasza Wiśniewskiego (Kazimierz Mazur), jednocześnie uwielbianej przez sąsiadów osiedla na Zacisznej.

O tym, że Stanisława Celińska ma kłopoty z chodzeniem, wiadomo już od dłuższego czasu.

ycipk-3yb3sm

- Mam problemy z nogami, ale będę grała, póki będę miała siłę stać na scenie i przed kamerą - mówiła jakiś czas temu gwiazda w jednym z wywiadów.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yb3sm

ycipk-3yb3sm
ycipk-3yb3sm