Trwa ładowanie...

Stalińska relaksuje Pawła i Izę! Jak?

Share
Stalińska relaksuje Pawła i Izę! Jak?
Źródło: Fakt
d3ndv6b

[

]( http://www.fakt.pl )

d3ndv6b

Nikt tak nie przeżywa rywalizacji Pawła Stalińskiego (20 l.) w "Tańcu z gwiazdami", jak jego mama Dorota (57 l.).

Już w niedzielę wielki finał XII edycji show, przed którym przystojny model wygląda na bardzo spokojnego. Ten spokój zawdzięcza swojej mamie, która z pewnością ma w głowie plan, jak rozegrać finałową rywalizację.

Dorota Stalińska to prawdziwy wulkan emocji, ale też niezwykle rozsądna i rzeczowa osoba. Na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w niedzielę nie tylko wyćwiczone taneczne rutyny będą się liczyć. By być mistrzem, trzeba również przygotować się psychicznie do najważniejszego występu w życiu - spokój, opanowanie, pewność to też atuty. Dlatego wspólny wypad z synem i jego taneczną partnerką Izą Janachowską (24 l.) do restauracji na energetyzujące śniadanie to z pewnością element planu przygotowanego przez panią Dorotę.

Zamiast myśleć o układach tanecznych i głównej nagrodzie, cała trójka wolała pożartować i choć na chwilę zapomnieć o finale. Na ich twarzach nie było widać napięcia, może dlatego, że pani Dorota jak mało kto potrafi wprowadzić rodzinną atmosferę.

- Oni stanowią już bardzo zgraną ekipę i dlatego w ogóle nie denerwują się przed finałem - mówi Faktowi menedżer Janachowskiej Marcin Szczutkowski. Czy więc oglądamy właśnie prawdziwe śniadanie mistrzów?

d3ndv6b

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Patricia Kazadi rozstała się z chłopakiem!

d3ndv6b
d3ndv6b
d3ndv6b