Trwa ładowanie...

"Sprawy wielkiej wagi": pulchne, ale szczęśliwe

Share
"Sprawy wielkiej wagi": pulchne, ale szczęśliwe
Źródło: mat. prasowe
d18la52

Poznamy w nim ludzi, którzy dobrze czują się ze swoimi pokaźnymi rozmiarami oraz tych, którzy zrobią wszystko, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Program "Rozmiar XXL na sprzedaż" to szokująca wizyta w świecie, w którym obfite kształty stają się źródłem dochodów.
Wśród jego bohaterów są m.in. trzy kobiety zbijające fortunę dzięki swoim nadprogramowym kilogramom.
Z kolei program "Mniejszy żołądek, większe problemy" odsłania kulisy nieudanych operacji zmniejszania żołądka oraz przedstawia historie osób, których marzenia o szczupłej sylwetce zamieniły ich życie w koszmar. Premiera programów w ramach pasma "Sprawy wielkiej wagi" w środę, 10 września, o godz. 22:00 na TLC.

Program "Rozmiar XXL na sprzedaż" to szokująca opowieść o kobietach, które korzystają ze swojej obfitej figury, by zarabiać. Okazuje się bowiem, że coraz więcej mężczyzn jest gotowych słono zapłacić za możliwość obejrzenia np. tańca erotycznego wykonanego przez otyłą striptizerkę. Ważąca 189 kilogramów Jen uważa swoją wagę za atut i dba o to, by nie stracić cennych kilogramów. Dorabia, publikując w sieci płatne nagrania, na których wchodzi na wagę i usiłuje zmierzyć centymetrem obwód swoich ud. Podobne filmy stają się coraz popularniejsze wśród amatorów grubasek. Christina, która może pochwalić się 254-kilogramową tuszą nie jest się w stanie praktycznie samodzielnie poruszać.
Mimo poważnego zagrożenia zdrowia, nie zależy jej na schudnięciu. Podobnie jak Jen, zarabia dzięki Internetowi. Mężczyźni z całego świata płacą, by móc oglądać ją przed kamerę.
Program "Rozmiar XXL na sprzedaż" ukazuje nieznany świat osób, dla których każdy dodatkowy kilogram oznacza większy zarobek oraz jak skutecznie można kompleksy przekuć w atut.

Emisja programu "Rozmiar XXL na sprzedaż": 10 września, w środę, o godz. 22:00.

Otyłość jest jedną z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych. Walka z nią jest czasochłonna i często kończy się porażką, ponieważ wymaga zmiany wszystkich przyzwyczajeń - od nawyków żywieniowych po konieczność ruchu. Gdy wszystkie środki zawodzą, często ostatnia deską ratunku dla chorego jest poddanie się operacji zmniejszania żołądka.
W programie "Mniejszy żołądek, większe problemy" poznamy historie desperatów, którzy zdecydowali się na ten zabieg i teraz tego żałują. Dzięki operacji żołądka, 38 letni David stracił prawie 120 kilogramów. Początkową euforię przysłonił jednak problem ze skórą, która nie nadążyła za zmianami. W efekcie mężczyzna żyje z 35-kilogramowym nadmiarem skóry wymagającym natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Czy uda mu się znaleźć odpowiedniego lekarza?
Poznamy też przypadek Samanthy, która w wyniku pooperacyjnych powikłań zapadła w śpiączkę oraz mającą opory przed wychodzeniem z domu Rachel.

Emisja programu "Mniejszy żołądek, większe problemy": 17 września, w środę, o godz. 22:00.
* Premiera kolejnych programów z pasma "Sprawy wielkiej wagi" w każdą kolejną środę o godzinie 22:00 na antenie TLC.*

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d18la52

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18la52
d18la52