Trwa ładowanie...
d11o7mj

Spotkania z ''Pingwinami z Madagaskaru'' w kilku miastach Polski

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spotkania z ''Pingwinami z Madagaskaru'' w kilku miastach Polski
d11o7mj

Czy wiesz kto wchodzi w skład najbardziej elitarnej grupy tajnych agentów na świecie? Kto lubi przygody? Potrafi zrobić coś z niczego i ma miliony wielbicieli na całym globie? Aby poznać historię najwspanialszych szpiegów wszechczasów nie musisz grzebać w archiwach. Przygotuj się na niezapomnianą i pełną humoru przygodę. Do akcji znów wkraczają asy wywiadu: Kowalski, Szeregowy, Rico i Skipper.

Każde dziecko marzy aby być tajnym agentem. Teraz jest niepowtarzalna szansa, aby zmierzyć się z pragnieniami i przygotować do kolejnej misji ratowania świata. Wstąpcie do wyjątkowej grupy wywiadowczej. Dzięki improwizacji i umiejętnościom naszych bohaterów, których pozazdrościłby sam McGyver, Pingwiny wylądują w kilku miastach Polski. Przeszkolą i przygotują, do styczniowej premiery filmu „Pingwiny z Madagaskaru” wszystkich chętnych.

Każdy może wziąć udział w specjalistycznym szkoleniu na asów wywiadu. Zapewnić sobie doskonałą rozrywkę wypełnioną akcją, humorem i pomysłami, które zachwycą wszystkich miłośników Kowalskiego, Szeregowego, Rico i Skippera. Szkolenia odbędą się:
w Katowicach – 24 stycznia (sobota), Galeria Katowicka, od godz. 12.00 do godz. 19.00,
w Warszawie – 25 stycznia (niedziela), Galeria Arkadia, od godz. 12.00 do godz. 19.00,

Udział w spotkaniu to jedyna okazja aby nabyć umiejętności, które powstrzymają siły zagrażające światu. To możliwość wstąpienia do tajemniczej organizacji działającej pod kryptonimem Północny Wiatr, stawienia czoła złoczyńcy o imieniu dr Oktawiusz Mackiewicz, który planuje zniszczyć nasz świat oraz nauczenia się:
- jak ślizgać się po betonie i zmontować poduszkowiec z dętki od traktora, dmuchawy do liści, kasku, peleryny i wentylatora, na którym można usiąść i poślizgać się?
- jak zrobić super buty, w których można chodzić po jajach nie tłukąc ich?
- jak zrobić napęd rakietowy z niczego?
-jak wcisnąć jajka do szklanej butelki, nie niszcząc ich?
- jak zniszczyć tajne dane przy pomocy kuchenki mikrofalowej?
- jak byś szybszym od dźwięku?
- jak zbudować wielkie, niesamowite urządzenia z kilku akcesoriów?

Dodatkowo uczestnicy będą mogli zmierzyć się na torze przeszkód Kowalskiego, czy oddać się odlotowym skokom na pingwinim dmuchańcu w strefie Szeregowego. Nie zabraknie też innych filmowych atrakcji: kolorowanek, quizów … i konkursów zręcznościowych dla całych rodzin. Do grona niezwyciężonych komandosów będą mogli dołączyć również rodzice. Nic prostszego, wystarczy przyjść.

Najnowsza komedia animowana *"Pingwiny z Madagaskaru" w kinach od 30 stycznia 2015.*

d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj