Sportowa przeszłość pomoże Rafałowi Brzozowskiemu w "Tańcu z gwiazdami"?

Sportowa przeszłość pomoże Rafałowi Brzozowskiemu w "Tańcu z gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © AKPA

11.03.2014 12:16, aktual.: 11.03.2014 12:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak się okazuje, autor przeboju "Tak blisko" jest byłym sportowcem i to nie byle amatorem. Od dziecka trenował... zapasy. Ukończył nawet Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie i ma na koncie niemałe sukcesy. - Moim największym był brązowy medal zdobyty w 2006 roku na Akademickich Mistrzostwach Polski - chwali się wokalistka.

To ojciec przyprowadził go na pierwsze zajęcia. Muzyk trenował z takimi mistrzami sportu jak Andrzej Wroński czy Andrzej Supron. Piosenkarz wspomina dzisiaj tamte czasy z sentymentem, ale przyznał także, że nie zawsze było łatwo.

- Jest dwóch panów, którzy są dobrze zbudowani. Zakładają obcisłe, połyskujące stroje i się mocują. Ktoś się spocił, ktoś się przewrócił, nie wiadomo, o co chodzi. Nie do końca tak jest - ci ludzie są potwornie silni. Ten uścisk, który zapaśnicy na macie wykonują, mógłby naprawdę połamać niejedne kości. To są potworne naprężenia. Pękają obojczyki, łamią się barki - wspominał piosenkarz podczas imprezy w jednym z centrów handlowych.

Niestety kontuzja kręgosłupa przerwała jego sportową karierę. Wokalista postanowił skupić się na muzyce, ale nadal trenuje rekreacyjnie. Sportowy styl życia z pewnością pomoże mu w walce o finał programu "Taniec z gwiazdami". W telewizyjnym show jego partnerką jest Izabela Janachowska. Czy para podbije serca jurorów?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także