Trwa ładowanie...

"Spojrzenia": Nowy serial HBO

Share
"Spojrzenia": Nowy serial HBO
Źródło: HBO
dqut7vb

"Spojrzenia" to nowy serial HBO opowiadający o trójce <a href="https://teleshow.wp.pl/przyjaciele-6029579032027777c">przyjaciół</a> gejów, którzy żyjąc intensywnie w nowoczesnym <a href="https://film.wp.pl/san-francisco-6030527766619265c">San Francisco</a>, szukają spełnienia w życiu i miłości. Serial można oglądać od 20 stycznia, dzień po premierze amerykańskiej w HBO GO. Pierwszy odcinek został odkodowany w serwisie na najbliższy miesiąc.

Bohaterami serialu HBO "Spojrzenia" (Looking) są Patrick, Agustín i Dom – trójka przyjaciół, z których każdy jest na innym etapie życia. 29-letni Patrick, projektant gier komputerowych, jest znowu wolny, bo jego poprzedni chłopak właśnie się zaręczył. Rozpoczęcie ponownego randkowania i znalezienie nowego partnera wcale nie jest takie proste. 31-letni Agustín, choć obawia się monogamii i życia z dala od tętniącego energią San Francisco, postanawia przeprowadzić się do swojego długoletniego chłopaka, który mieszka w Oakland. Najstarszy z nich, 39-letni Dom czuje się niespełniony w życiu prywatnym i zawodowym, dodatkowo przytłacza go wiadomość o niebywałym sukcesie biznesowym byłego partnera.

Pomysłodawcą serialu "Spojrzenia" jest Michael Lannan. Producentami wykonawczymi są Andrew Haigh i Sarah Condon. W rolach głównych występują: Jonathan Groff (musical Przebudzenie wiosny, film HBO The Normal Heart) jako Patrick, Frankie J. Alvarez (serial Smash)
jako Agustín i Murray Bartlett (August) jako Dom. W pozostałych rolach występują Scott Bakula, Russel Tovey, Lauren Weedman, O-T Fagbenle, Andrew Law i Raúl Castillo. Zdjęcia powstawały na ponad 40. planach zdjęciowych w różnych dzielnicach San Francisco.

Serial "Spojrzenia" można oglądać od 20 stycznia, dzień po premierze amerykańskiej w HBO GO. Serial składa się z ośmiu półgodzinnych odcinków, które będą udostępniane co tydzień. Pierwszy odcinek został odkodowany w serwisie HBO GO na miesiąc.

Premiera serialu na antenie HBO odbędzie się w poniedziałek, 31 marca.

dqut7vb

Podziel się opinią

Share
dqut7vb
dqut7vb