Trwa ładowanie...
d3hvycd

Specjalny odcinek "The Voice Senior" w Boże Narodzenie. Zobaczcie świąteczne wideo!

To prawdziwa niespodzianka dla fanów programu "The Voice Senior"! W nadchodzące święta TVP2 wyemituje specjalny odcinek, w którym ponownie zobaczymy wszystkich półfinalistów muzycznego show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Półfinaliści "The Voice Senior" znów spotkają się na scenie
Półfinaliści "The Voice Senior" znów spotkają się na scenie (tvp, Fot: Jan Bogacz)
d3hvycd

Za nami półfinał "The Voice Senior". Ale to nie koniec spotkań z muzykalnymi seniorami, którzy podbili serca milionów Polaków. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia widzowie będą mogli obejrzeć odcinek specjalny, który jest prezentem dla fanów programu.

Prowadzący Marta Manowska i Tomasz Kammel wspólnie z wszystkimi półfinalistami będą rozmawiać o świętach. Nie zabraknie opowieści o tradycjach, wspomnień z dawnych lat oraz… muzyki. Widzowie ponownie usłyszą utwory związane ze świętami i okresem zimowym, które uczestnicy zaprezentowali w ostatnią sobotę na scenie muzycznego show.

Zobaczcie zwiastun specjalnego odcinka:

Święta w "The Voice Senior" już w środę o godzinie 16:15 w TVP2. Przypomnijmy, że trzy dni później, 28 grudnia, o 20:05, zobaczymy wielki finał pierwszej polskiej edycji "The Voice Senior". Uczestnicy będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych.

The Voice senior tvp
Podziel się
d3hvycd

Podziel się opinią

Share

d3hvycd

d3hvycd