"Spartakus: Krew i piach": Nowy serial już niebawem

"Spartakus: Krew i piach": Nowy serial już niebawem
Źródło zdjęć: © HBO

25.05.2010 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HBO przestawia widowiskowy serial historyczny "Spartakus: Krew i piach" wyprodukowany przez Starz Entertainment.

Najsłynniejszy rzymski buntownik ery Republiki - Spartakus - wcielony siłą do szkoły gladiatorów musi codziennie walczyć na śmierć i życie ze swoimi wrogami zarówno na arenie, jak i w jej kuluarach.

"Spartakus: Krew i piach" to pełen seksu, dynamicznych scen walki i zaskakujących efektów wizualnych 13-odcinkowy serial historyczny. Produkcja przedstawia losy Spartakusa - trackiego wojownika, który został pojmany przez Rzymian i siłą wcielony do szkoły gladiatorów prowadzonej przez Batiatusa i jego żonę Lukrecję. Każdego dnia musi walczyć o życie ze śmiertelnymi wrogami pod czujnym okiem nauczyciela gladiatorów, Doctore. Nie wszystkie pojedynki toczą się jednak w świetle reflektorów. Spartakusa otaczają zdrada, korupcja oraz liczne pokusy. W beznadziejnym położeniu siłę daje mu jego buntownicza natura oraz miłość do żony, Sury. Kunszt walki Spartakusa sprawia, że wygrywa on serię pojedynków z rywalami, którzy wydają się być niepokonani.

"Spartakus: Krew i piach" to nowa interpretacja losów antycznego bohatera. W rolach głównych występują: pochodzący z Australii Andy Whitfield jako Spartakus, Lucy Lawless jako Lukrecja, John Hannah jako Batiatus oraz Peter Mensah jako Doctore.

Premiera serialu "Spartakus: Krew i piach" odbędzie się w sobotę, 19 czerwca o godz. 22.00 w HBO i HBO HD. Kolejne odcinki będą emitowane co sobotę o godz. 22.00 w HBO i HBO HD, a powtórki w HBO2 w niedziele o godz. 22.00 i w czwartki około północy.

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także