Trwa ładowanie...
23-04-2013 17:08

"Spartakus: Bogowie areny": Powtórki 2. i 3. odcinka serialu tylko w TV Puls!

Share
"Spartakus: Bogowie areny": Powtórki 2. i 3. odcinka serialu tylko w TV Puls!
d1v3rjq

Widzowie, którzy nie obejrzeli w niedzielę drugiego i trzeciego odcinka serii *„Spartakus: Bogowie areny”, mają okazję obejrzeć je w środę. TV Puls pokaże dwa odcinki bez cenzury o godz. 23:00 i 00:10.*

W drugim odcinku zobaczymy jak Tuliusz, po tym jak jego ludzie pobili Batiatusa, zaproponuje mu kompromis. Pamiętliwy Batiatus nie zapomina jednak zniewagi tak szybko i planuje zemstę… Tym bardziej, że rośnie w siłę, bo udaje mu się zapewnić Gannikusowi wysoką pozycję w nadchodzących rozgrywkach. Tymczasem Doctore, dotknięty krytyką Batiatusa, postanawia wyzwać Oenomausa na pojedynek…

W części trzeciej poznajemy ojca Batiatusa – Tytusa – który niespodziewanie pojawia się w mieście. Tytus traktuje syna z pogardą i naśmiewa się z tego, że ten stawia właśnie na Gannikusa. Sam też wystawia swoich ludzi do walki. Crixus pokonuje na arenie Auctusa, a Oenomaus źle czuje się w nowej roli Doctore. W domu Batiatusa pojawia się Varis ze swoim przyjacielem Cossutiusem.

d1v3rjq

"Spartakus: Bogowie areny"(Spartacus: Gods of the Arena) serial akcji, USA 2011, reż. Jesse Warn, wyst.: Andy Whitfield, Craig Wrightson, Dustin Clare, John Hannah, Lesley-Ann Brandt, Lucy Lawless.

*środa, 24 kwietnia, godz. 23:00 – odcinek 2 (bez cenzury) środa, 24 kwietnia, godz. 00:10 – odcinek 3 (bez cenzury) * Kolejne premierowe odcinki:

niedziela, 28 kwietnia, godz. 21:55 – odcinek 4
niedziela, 28 kwietnia, godz. 23:00 – odcinek 5 (bez cenzury)

d1v3rjq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v3rjq
d1v3rjq