Trwa ładowanie...

Sopot "Top of the Top". Kto zachwycił?

Za nami pierwszy dzień festiwalu "Top of the Top" w Sopocie. Cały koncert poświęcony był piosenkom o miłości. Na scenie Opery Leśnej wystąpiło 28 artystów, którzy szczególnie zapisali się w historii polskiej piosenki. Kto wyjątkowo zachwycił publiczność?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Sopot "Top of the Top". Kto zachwycił?Źródło: ONS.pl
d3sn0ql
d3sn0ql

W pierwszej części koncertu szczególną uwagę zwróciła Kasia Stankiewcz z zespołu Varius Manx. Wykonała balladę "Ruchome piaski" i skradła serce sopockiej publiczności. Zachwycił nie tylko repertuar, ale też nogi artystki. Interesujący był też występ Michała Szpaka, choć utrudniony drobnymi problemami technicznymi.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Wydaje się, że to Margaret jako pierwsza naprawdę rozruszała publiczność w amfiteatrze. Artystka zagrała swoje taneczne hity, ale też mówiła do publiczności o tym, że zdarza się jej popełniać wiele błędów i daleko jej od ideału. Może właśnie tym zaskarbiła sobie sympatię widzów?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Pectus skorzystał z tego, że publika była już rozgrzana i sprawił, że ludzie wstali i żywo bawili się przy hitach zespołu. Ale prawdziwa petarda miała dopiero nadejść.

d3sn0ql

Edyta Górniak była jedną z największych gwiazdą festiwalu "Top of the Top" w Sopocie. Wyszła na scenę, wyglądając dosyć niepozornie. Być może uczesanie miało być nieco nonszalanckie i zalotne, w końcu artystka śpiewała piękne ballady o miłości. Chociaż styliści artyści mogli postarać się bardziej, ona sama dała z siebie wszystko. Jej głos zahipnotyzował wszystkich w Operze Leśnej oraz przed telewizorami. Za to właśnie uwielbiamy Edytę.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Kiedy wydawało się, że główna atrakcja wieczoru już za nami, na scenę weszła Agnieszka Chylińska. Można śmiało powiedzieć, że rozwaliła Operę Leśną. Charyzmatyczna wokalistka pokazała się w mocnym, scenicznym makijażu, lecz to był dopiero początek tego, co dla nas przygotowała. Nie oszczędzała się na scenie i udowodniła wszystkim, że jest bezkompromisową gwiazdą rocka. Wydobyła z gardła dźwięki, których nie słyszeliśmy od czasów jej pierwszych płyt z zespołem O.N. A.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Następnie mogliśmy sobie przypomnieć o Gabrielu Fleszarze, który swego czasu podbił rynek muzyczny przebojem "Kroplą Deszczu". Wystąpiła też Joanna Kozak z formacji "Farba". Bardzo mocny muzycznie okazał się zespół "Bracia", którego repertuar idealnie pasował do tematu koncertu.

d3sn0ql

Na koniec organizatorzy postawili na znany i lubiany zespół Lemon, który porwał do zabawy sopocką publiczność. Jednym z ostatnich artystów występujących w Operze Leśnej był Rafał Brzozowski. Jego utwór "Tak blisko" świetnie zamykał pierwszy dzień wydarzenia muzycznego, który traktował przecież o miłości.

Bardzo dobra chemia nawiązała się też między prowadzącymi. Magda Mołek i Olivier Janiak dali sobie radę i z wdziękiem prowadzili festiwal, namawiając zebraną publiczność do okazywania sobie czułości. Co więcej, nawet zaśpiewali razem. Oglądaliście? Jak wam się podobało?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3sn0ql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sn0ql