Trwa ładowanie...

Sonic Youth zagra dla "Plotkary"

Share
Sonic Youth zagra dla "Plotkary"
Źródło: The CW
d1b9wzv

Formacja Sonic Youth pojawi się gościnnie w serialu "Plotkara". Amerykanie zagrają samych siebie. Zespół zagra w 5. odcinku 3. serii, wykonując akustyczną wersję nagrania "Starpower" z albumu "EVOL" z 1986 roku.

- Sonic Youth to jedna z moich ulubionych kapel - zapewnia producentka młodzieżowej serii, Stephanie Savage. - Kiedy w ubiegłym roku robiłam przygotowania do serialu, znalazłam w sieci występ zespołu, gdzie Thurston Moore wykonywał "Psychic Hearts" a w tle leciała "Plotkara". Miałam nadzieję, że się nie nabijają z nas. Po cichu liczyłam, że to swoisty hołd. Jak się okazało była to ironiczna zagrywka, ale z sympatią, gdyż muzycy są fanami serialu.

W najnowszych odcinkach "Plotkary" bohaterowie nie chodzą już do tej samej szkoły. Blair, Dan, Georgina i Vanessa wybierają Uniwersytet Nowego Jorku, podczas gdy Serena uczęszcza do Browna. Chuck z kolei prowadzi rodzinny interes a Nate kontynuuje edukację na uniwersytecie Columbia.

W rolach głównych ponownie zobaczymy Blake Lively, Leighton Meester, Penna Badgleya, Chace'a Crawforda, Taylor Momsen, Eda Westwicka i Jessicę Szohr. Ponadto od 4. odcinka do obsady dołączy Hilary Duff.

W czerwcu 2009 roku do sklepów trafił najnowszy album Sonic Youth zatytułowany "The Eternal".

d1b9wzv

Podziel się opinią

Share
d1b9wzv
d1b9wzv