ycipk-ayozkl

Solci Perez w czarnym bikini na plaży. Pokazała zmysłowe zdjęcia

Solci Perez sztukę flirtu z mediami społecznościowymi opanowała do perfekcji. Pogodynka ponętnymi zdjęciami potrafi rozgrzać internet do czerwoności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Solci Perez w czarnym bikini na plaży. Pokazała zmysłowe zdjęcia
(Instagram.com)
ycipk-ayozkl

Wystarczy, że pojawi się na ekranie telewizora, a temperatura od razu rośnie, nawet jeśli za oknem jest niesprzyjająca aura. Ponętna pogodynka robi prawdziwą furorę w Argentynie. SolciPerez, bo o niej mowa, pracuje na co dzień jako prezenterka pogody na sportowym kanale TyC Sports Argentine.

Celebrytka nie ogranicza się jednak do kuszenia na wizji. Na swoich profilach w mediach społecznościowych poszła o krok dalej. Zdaje sobie sprawę, jakie wrażenie robią jej zdjęcia. Dba zatem, by te które trafiały na jej profile w mediach społecznościowych były jak najciekawsze.

ycipk-ayozkl

Nie brakuje tam migawek z wielkich wyjść i czerwonego dywanu czy egzotycznych podróży. Dominują jednak te… roznegliżowane. I trudno się dziwić. Pogodynka dba o swoją sylwetkę i nie ma absolutnie żadnego problemu z tym, żeby ją eksponować. Ostatnio miała ku temu okazję podczas kąpieli słonecznych zażywanych na plaży. Pogodynka wygrzewała się w czarnym, skąpym bikini. Gdy pochwaliła się zdjęciami na Instagramie, fani błyskawicznie zasypali ją komentarzami.

O Perez zdecydowanie można powiedzieć, że jest królową Instagrama. aktualnie na Instagramie obserwuje ponad 3 miliony fanów. Jak widać, zalotne wybiegi podogynki w sieci przynoszą efekt.

ycipk-ayozkl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ayozkl

ycipk-ayozkl
ycipk-ayozkl